Date
Poniedziałek 26 Sie 2019 -
17:00 do 19:00

26 sierpnia z Earl Greyem i shortbreadem na talerzyku będziecie mogli się rozkoszować urokiem leniwego popołudnia Summer Bank Holiday, słuchając ploteczek prosto z Londynu. Jakie lody lubi księżna Kate? Jak imprezuje Iga Lis? Te i inne ciekawostki, które można usłyszeć tylko z ust insidera University of London.

Oczywiście będzie też dużo innych, znacznie bardziej praktycznych informacji. Na spotkaniu dowiecie się jak się studiuje na King’s College i mieszka w Londynie. Ile to kosztuje i  skąd wziąć pieniądze, których  najprawdopodobniej nigdy na oczy nie widzieliście. Ula podzieli się z Wami doświadczeniami z londyńskim szkolnictwem i lifehackami ułatwiającymi życie w tak żywiołowym środowisku

Co zawrzeć w Personal Statement, kiedy najlepiej zdawać egzaminy językowe, jak sobie poradzić z UCAS-angielskim systemem rekrutacji i jak poinstruować nauczyciela, by dobrze napisał referencje. Ponieważ  Ula aplikowała do Anglii spoza Polski, refleksjami poaplikacyjnymi podzieli się z Wami Zosia Smoleń, której aplikacja została zaakceptowana przez University College of London.