Date
Wtorek 28 Cze 2022 do Piątek 08 Lip 2022

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do udziału w laboratoriach tańca skierowanych do artystek i artystów z niepełnosprawnością i bez niepełnosprawności.

W 2022 roku laboratoria odbędą się stacjonarnie w dniach od 28 czerwca do 8 lipca w Lądku-Zdroju w formie warsztatu-coachingu. Ich celem będzie praca w przestrzeni miejskiej pod okiem Tatiany Cholewy – tancerza z niepełnosprawnością i choreografa oraz Alicji Czyczel – choreografki i edukatorki. Końcowy pokaz laboratoriów odbędzie się 7 lipca 2022 roku w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca im. Olgi Sawickiej. Tematami tegorocznej edycji będą: regeneracja, troska, ukojenie, równowaga. 

Proponujemy pracę w zamkniętej grupie ok. 10 osób. Zapewniamy dostępność miejsca, w którym odbędą się laboratoria i rozplanowanie czasu pracy uwzględniające potrzeby uczestników. W razie potrzeby udostępniona zostanie dodatkowa pomoc w zakresie komunikacji, w tym tłumaczenie na polski język migowy.

Link do formularza zgłoszeniowego:  https://forms.office.com/r/Kv3GyYw0u2

Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca 2022 r.

Szczegółowe informacje o projekcie, harmonogram, tekst łatwy do czytania oraz zaproszenie w jęz. migowym dostępne są na stronie organizatora.

British Council jest partnerem laboratoriów.