Date
Wtorek 01 Mar 2022 - 19:00

W ramach cyklu MultiCulture Britain, British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Ziemia niczyja”. W rolach głównych wystąpią Ian McKellen („Władca Pierścieni”, „X-men”, „Hobbit”) oraz Patrick Stewart („Star Trek”, „X-men”). Przebojową komedię autorstwa Harolda Pintera („Kochanica Francuza”) reżyseruje Sean Mathias.

Letni wieczór. W jednym z londyńskich pubów spotyka się dwóch pisarzy – Spooner i Hirst. Tak zaczyna się suto zakrapiany wieczór, który kontynuują w położonej nieopodal rezydencji Hirsta. Coraz bardziej pijani, opowiadają sobie coraz to bardziej niewiarygodne historie. Zakończenie wieczoru komplikuje pojawienie się dwóch tajemniczych i ponurych młodych ludzi (w tych rolach Owen Teale i Damien Molony).

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: ok. 150 minut 

Spektakl dla widzów powyżej 12 roku życia.

Spektakl zobaczymy 1 marca o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

https://multikino.pl/wydarzenia/teatry/national-theatre-live-ziemia-niczyja

 

Category icon
Multikino PL