Date
Czwartek 13 Cze 2019 -
19:00 do 22:00

W ramach projektu MultiCulture Britain, British Council i Multikino zapraszają na spektakl według scenariusza Petera Morgana („Królowa”, „Ostatni Król Szkocji”, „Frost/Nixon”, „Kochanice Króla”). Wyreżyserował Stephen Daldry („Billy Elliot”, „Godziny”), a nagranie zostało zrealizowane w czerwcu 2013 roku w Gielgud Theatre w Londynie. W roli głównej zobaczymy nagrodzoną Oskarem Helen Mirren, którą ostatnio fani mogli oglądać na dużym ekranie w horrorze „Winchester: Dom duchów”.

Od 60 lat królowa Elżbieta II spotyka się z kolejnymi premierami, od Churchilla do Camerona, na cotygodniowej prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham.Tematem spektaklu są wyobrażenia autora na temat tych spotkań, których treść nigdy w rzeczywistości nie została ujawniona.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: 230 minut

Spektakl zobaczymy 13 czerwca 2019 r. o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Category icon
Multikino