NT Live Człowiek dwóch szefów
Date
Czwartek 08 Gru 2016 -
19:00 do 22:00
Miejsce
kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję przedstawienia Człowiek dwóch szefów. Spektakl wyreżyserował Nicholas Hytner, w roli głównej zobaczymy Jamesa Cordena.

Przezabawny Człowiek dwóch szefów, z rolą aktorską nagrodzoną statuetką Tony Award w wykonaniu prowadzącego popularny talk-show Jamesa Cordena, to spektakularny hit zarówno londyńskiego West Endu, jak i Broadway’u.  

Zwolniony ze swojej kapeli skiflowej Francis Henshall staje się ochroniarzem drobnego przestępcy z londyńskiego East Endu, niejakiego Roscoe’a Crabbe’a, który pojawia się w Brigthon, by zgarnąć sześć tysięcy funtów od ojca swojej narzeczonej. Ale ów gangster to tak naprawdę siostra Roscoe’a, udająca własnego brata, który już nie żyje, a zginął z rąk jej chłopaka Stanley’a Stubbersa... 

Zaszyty w pubie The Cricketers’ Arms, nieustająco łakomy Francis, dostrzega dla siebie szansę na dodatkowy zarobek i przyjmuje drugą robotę u Stanleya Stubbersa właśnie, który zaś ukrywa się przed policją, czekając na możliwość zejścia się z Rachel. Aby przykryć swoje poczynania, Francis musi trzymać dwóch szefów z daleka od siebie. Prosta sprawa.

Spektakl zobaczymy 8 grudnia 2016 w następujących kinach Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Przedstawienie, zarejestrowane z udziałem publiczności, zostanie odtworzone w cyfrowym standardzie DCP, High Definition, Digital Dolby Surround. Spektakl z polskimi napisami. Bilety dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz online.

Czas trwania: ok. 190 minut, w tym 1 przerwa 20-minutowa.

 

Tag icon
Teatr, Filmy
Category icon
Multikino