Date
Czwartek 08 Paź 2020 - 19:00

W ramach projektu MultiCulture Britain, Multikino i British Council zapraszają na premierową retransmisję przedstawienia Fleabag.

Przezabawny, obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla hitowego serialu BBC o tym samym tytule. Napisany i zagrany przez Phoebe Waller-Bridge (Fleabag, Obsesja Eve) monodram podbił serca widzów kreacją głównej bohaterki oraz nonkonformistycznym spojrzeniem na postać kobiecą i jej z pozoru nijakie życie.

Bilety na spektakl w Nowym Jorku i Londynie wyprzedały się na pniu. Teraz, dzięki nazywowkinach.pl i National Theatre Live, polscy widzowie będą mogli zobaczyć ten najzabawniejszy spektakl („New Yorker”) w swoim lokalnym kinie.

Spektakl zobaczymy 8 października 2020 r. o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Przedstawienie, zarejestrowane z udziałem publiczności, zostanie odtworzone w cyfrowym standardzie DCP, High Definition, Digital Dolby Surround. Spektakl z polskimi napisami.

Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 15. roku życia.

Czas trwania: 108 min.