National Theatre Live: Hamlet

Czwartek 14 Lip 2016 kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu Hamlet z National Theatre Live. W roli głównej zobaczymy nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha (Sherlock produkcji BBC, Gra tajemnic, Frankenstein).

Inscenizacja słynnej tragedii Szekspira w reżyserii Lyndsey Turner, to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji National Theatre Live w tym sezonie. 

Kiedy kraj szykuje się do wojny, rozpada się rodzina. Hamlet zostaje zmuszony do pomszczenia śmierci ojca, ale myśl o tym zadaniu całkowicie go paraliżuje. Młody książę buntuje się przeciwko sytuacji, w której się znalazł i z której nie ma wyjścia. Jego obłęd nie ma jednak wyłącznie wymiaru prywatnego, stając się zagrożeniem dla bezpieczeństwa całego państwa.

Spektakl zobaczymy 14 lipca 2016, 19:00 w następujących kinach: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Bilety dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz online.