Multikino Jak wam się podoba
Date
Czwartek 23 Lut 2017
Miejsce
kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu Jak wam się podoba. Spektakl wyreżyserowała Polly Findlay, w roli głównej zobaczymy Rosalie Craig.

Wielka komedia Shakespeare'a o miłości powraca do National Theatre po raz pierwszy od 30 lat, z Rosalie Craig (London Road, Makbet na Manchester International Festival) w roli Rozalindy. Jak wam się podoba jest uznawana za najbardziej romantyczną z komedii Szekspira, nazywana bywa komedią sielankową. Opowiada o miłości w różnych jej aspektach i konfiguracjach, ale przede wszystkim o dojrzewaniu do miłości. Konflikt między książętami, który zmusza wygnańców z miasta opanowanego przez tyrana do wyniesienia się do lasu, powoduje, że wszystko wydaje się nierzeczywiste – zmianie ulegają stosunki międzyludzkie, wolność otwiera ludziom usta i serca. Bohaterowie mieszkają w Lesie Ardeńskim, na granicy Francji i Flandrii, który tu staje się idyllicznym miejscem, gdzie arystokraci mieszają się z pasterzami, a wszystkie problemy dobrze się kończą.

Spektakl zobaczymy 23 lutego o godz. 19.00 w nastepujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.  

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Bilety dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz online. 

 

Tag icon
Shakespeare, Teatr, Filmy
Category icon
Multikino