NT Live Jane Eyre
Date
Czwartek 21 Sty 2016 -
19:00 do 22:30

Historia Charlotte Brontë opowiadająca o pionierce Jane inspiruje niezmiennie od 170 lat. W odważnej i dynamicznej produkcji NT Live przyglądamy się walce kobiety o wolność i spełnienie na jej własnych warunkach. 

Jane Eyre, które rozpoczyna swoje życie jako pozbawiona środków do życia sierota, mierzy się z życiowymi przeszkodami z podniesionym czołem. Udaje jej się pokonać biedę, niesprawiedliwość i zwalczyć gorzki smak zdrady; ostatecznie - niezłomna Jane postanawia posłuchać głosu serca. 

Ta sceniczna interpretacja arcydzieła Charlotte Brontë – wystawiona po raz pierwszy w zeszłym roku w Bristol Old Vic jako spektakl podzielony na dwa wieczory – zdobyła powszechne uznanie. Reżyserka Sally Cookson przeniosła ją do National już jako pojedyńcze, zapierające dech w piersiach przedstawienie. 

Pokaz odbędzie się 21 stycznia 2016 o godz. 19:00 w kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Czas trwania: około 210 minut

Category icon
Multikino