Multikino Hangmen
Date
Czwartek 16 Mar 2017 -
19:00 do 22:00
Miejsce
kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu Kaci według Martina McDonagha, w reżyserii Matthew Dunstera.

Po sukcesie spektaklu na scenie Royal Court Theatre, zdobywca nagród Oliviera i Academy, dramaturg Martin McDonagh powraca na West End ze swoją najnowszą sztuką Kaci (2015).

Kaci to czarna komedia umieszczona przez brytyjskich krytyków na prestiżowej liście najlepszych spektakli teatralnych 2015 roku. W swoim ulubionym małym pubie w mieście Oldham na północy Anglii Harry (w tej roli David Morrissey znany m.in. z The Walking Dead i State of Play) jest lokalnym celebrytą. Ale co ma począć drugi najlepszy kat w Anglii w dniu, w którym zniesiono karę przez powieszenie? Tłum niedoświadczonych dziennikarzy oraz stałych bywalców umiera z ciekawości, jaka będzie reakcja Harry’ego na tę wieść. Natomiast jego stary pomocniki Syd (Andy Nyman – Peaky Blinders, Śmierć na pogrzebie) oraz dziwak Mooney (Johnny Flynn – Sils Maria) mają zupełnie inne plany…

Spektakl zobaczymy 16 marca o godzinie 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Bilety dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz online.

Czas trwania: 3 godziny (w tym planowana 1 przerwa)

Przedstawienie dla widzów od 15 roku życia.

 

Category icon
Multikino