Date
Czwartek 11 Paź 2018
Miejsce
kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Makbet” z Rorym Kinnearem i Anne-Marie Duff. Transmisja LIVE przedstawienia z polskimi napisami będzie można zobaczyć 11 października 2018 o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino.

Najbardziej intensywna i przerażająca tragedia Szekspira wyreżyserowana przez Rufusa Norrisa („Opera za trzy grosze”). Rory Kinnear (Mackie Majcher w „Operze za trzy grosze”, „Młody Marks”, „Otello” w NT Live) gra owładniętego fatalnym pędem ku władzy Makbeta. Anne-Marie Duff („Shameless”, „Królowa dziewica”, „Sufrażystka”) wciela się w Lady Makbet, silną kobietę, która kieruje mężem na drodze do przejęcia korony, skłaniając go do popełnienia zbrodni. W świecie zniszczonym przez wojnę domową, małżeństwo walczy o przetrwanie. Budują swoją siłę i pozycję uciekając się do morderstwa i oszustwa. Wydaje się, że kieruje nimi czyste, elementarne zło.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.
Czas trwania: 210 minut

Spektakl zobaczymy 11 października 2018 r. o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Tag icon
Teatr
Category icon
Multikino