Date
Wtorek 11 Sty 2022 - 19:00

W ramach projektu MultiCulture Britain, Multikino i British Council zapraszają na retransmisję spektaklu „Prześwit” z Billem Nighy znanym między innymi z “Love Actually”, “Hotel Marigold” i Carey Mulligan (“Obiecująca. Młoda. Kobieta.”, “Wykopaliska”) w rolach głównych.

Pewnego dojmująco zimnego wieczoru w Londynie, nauczycielkę Kyrę Hollis (Carey Mulligan) niespodziewanie odwiedza jej były kochanek Tom Sergeant (Bill Nighy) – odnoszący sukcesy, charyzmatyczny restaurator, którego żona niedawno zmarła. Z biegiem wieczoru oboje próbują wskrzesić ich niegdyś pełną pasji relację, w zamian wpadając w pułapkę ryzykownej walki przeciwstawnych ideologii i wzajemnego pożądania.

Reżyserem „Skylight” jest nominowany do Oscara Stephen Daldry, który wyreżyserował również cieszącą się wielkim powodzeniem westendowską produkcję „The Audience” z Helen Mirren w roli głównej. Spektakl ten był również transmitowany do kin dzięki National Theatre Live.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Spektakl zobaczymy 11 stycznia o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

https://multikino.pl/wydarzenia/teatry/national-theatre-live-przeswit

 

 

 

Category icon
Multikino PL