Multikino - Wieczór trzech króli
Date
Sobota 06 Sty 2018 -
19:00 do 23:00
Miejsce
kina sieci Multikino Polska

British Council i Multikino zapraszają na spektakl Wieczór Trzech Króli z londyńskiego Barbican Theatre.

Wieczór Trzech Króli to jedna z najpopularniejszych komedii Szekspira, zasadzająca się na typowym qui pro quo, a jednak znacznie głębsza niż większość opierających się na tym samym zabiegu dużo późniejszych europejskich fars. Reżyser Simon Godwin, którego realizacje: „Człowiek i nadczłowiek” oraz „Strategię gołych kawalerów” oglądaliśmy w cyklu NT Live, wykreował ten żywiołowy i radosny spektakl głównie dla Tamsin Greig („Drugi hotel Merigold”, „Tamara i mężczyźni”, „Pamiętnik Anny Frank”). Obok niej zgromadzono równie gwiazdorską obsadę: Daniel Rigby (seriale „Flowers” i „Jericho”), Tamara Lawrence („Undercover”), Doon Mackichan („Smack Pony”) i Daniel Ezra („Zaginiony”, „Undercover”).

Statek rozbija się na skałach. Viola wraz z bratem bliźniakiem, Sebastianem, zostaje wyrzucona na brzeg Ilirii: ona w pobliżu miasta, on gdzieś w niedostępnej części wyspy. Viola, aby przetrwać i odnaleźć brata, postanawia przebrać się za mężczyznę i wkroczyć na nieznany teren. Pod imieniem Cesaria przystaje na służbę do księcia Orsino, w którym się zakochuje. Książę tymczasem posyła ją do swej ukochanej Olivii. Dziewczyna zakochuje się w posłańcu, nie przeczuwając, że to przebrana kobieta...

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: 213 minut

Spektakl zobaczymy 6 stycznia 2018 r. o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Category icon
Multikino