Date
Wtorek 05 Gru 2017 -
19:00 do 22:30
Miejsce
kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu Ziemia niczyja z Ianem McKellenem („Władca Pierścieni”, „X-men”, „Hobbit”) oraz Patrickiem Stewartem („Star Trek”, „X-men”) w rolach głównych. Przebojową komedię autorstwa Harolda Pintera („Kochanica Francuza”) reżyseruje Sean Mathias.

Letni wieczór. W jednym z londyńskich pubów spotyka się dwóch pisarzy – Spooner i Hirst. Tak zaczyna się suto zakrapiany wieczór, który kontynuują w położonej nieopodal rezydencji Hirsta. Coraz bardziej pijani, opowiadają sobie coraz to bardziej niewiarygodne historie. Zakończenie wieczoru komplikuje pojawienie się dwóch tajemniczych i ponurych młodych ludzi (w tych rolach Owen Teale i Damien Molony).

Spektakl zobaczymy 5 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: ok. 150 minut

Spektakl dla widzów powyżej 12 roku życia.

Category icon
Multikino, NT Live