Royal Shakespeare Company: Burza
Date
Czwartek 30 Mar 2017 -
19:00 do 22:00
Miejsce
kina sieci Multikino

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu Burza w wykonaniu Royal Shakespeare Company w reżyserii Gregoriego Dorana.

Burza to późne dzieło Szekspira, które opowiada o księciu Mediolanu, Prosperze. Po tym jak brat, Antonio, odebrał mu władzę, dobra i wygnał z królestwa, Prospero zamieszkuje na wyspie. Nie pozostaje jednak bratu dłużny i za sprawą swoich magicznych umiejętności rozpętuje burzę, kiedy Antonio odbywa podróż morską... W roli Prospera zobaczymy powracającego po 20 latach na deski Royal Shakespeare Company Simona Russella Beale’a. Za reżyserię spektaklu odpowiada dyrektor artystyczny RSC, Gregory Doran.

Spektakl zobaczymy 30 marca 2017 o godzinie 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. 

Czas trwania: ok. 160 min.

 

Tag icon
Filmy, Teatr
Category icon
Multikino