Date
Wtorek 19 Sty 2021 do Piątek 31 Gru 2021

Przez ostatnich dwadzieścia lat, za sprawą Selectora debiutujący, brytyjscy artyści docierali do słuchaczy z całego świata, oferując im doświadczenie wyjątkowe. Możliwość poznania najświeższych, pozostających poza mainstreamem brzmień prosto z Wysp Brytyjskich.

Audycja Selector Radio powstaje w Londynie i co tydzień jest emitowana przez stacje radiowe na całym świecie (ponad 35 krajów i 4 miliony słuchaczy), można jej też posłuchać online.

Gospodynią programu jest brytyjska DJ-ka Jamz Supernova, która w trakcie dwugodzinnej audycji prezentuje muzykę spod wielu szyldów muczycznych. Czy jest to jazz, grime, indie, czy elektronika, wspólnym wyróżnikiem dla utworów z playlisty Selectora jest ich świeżość i potencjał, by porwać słuchaczy. Program urozmaicają wywiady z artystami i producentami muzycznymi.

#SelectorAt20 to kampania urodzinowa, w ramach której i zgodnie z obowiązującymi w Wielkiej Brytanii restrykcjami sanitarnymi, zaproponujemy szereg działań specjalnych, w tym wywiady z artystami, autorskie playlisty, videoblogi, nagrania sesyjne i wiele innych.

Zapraszamy do słuchania audycji Selector Radio na antenie Radia Kampus w każdą niedzielę, w godz. 14.00-16.00.

Słuchaj najlepszych brytyjskich brzmień również po godzinach!

Selector After Dark to godzinny klubowy mix, prezentowany co tydzień przez innego brytyjskiego DJ-a. Audycja ma swoich odbiorców na całym świecie; w Polsce zapraszamy na antenę Radia Kampus w każdą sobotę o godz. 23.00.

Linki zewnętrzne

Selector w Radiu Kampus 

Selector Radio 

Selector After Dark 

Selector Twitter