Date
Niedziela 02 Lip 2023 do Czwartek 13 Lip 2023
Miejsce
Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Warszawa, Gdańsk

Jak widać na Amazon Prime, BBC, Comedy Central i Live at Apollo, gwiazda BAFTA Breakthrough i jedna z najbardziej lubianych aktorek komediowych w UK, Luisa Omielan, w końcu przyjeżdża do Europy z nowym przedstawieniem.

Wielka Brytania jest teraz miejscem chaosu, po latach Brexitu, blokad i zdecydowanie zbyt dużej ilości deszczu. Czas na chwilową przygodę. Aktorka pakuje samochód i wyrusza w podróż po Europie ze swoim psem Berniem. W poszukiwaniu przygód, celu i klubów komediowych. W każdym mieście, które odwiedzi, zamierza urządzić przedstawienie. To jest WYCIECZKA.

Luisa Omielan
Brytyjska gwiazda komedii z polskim paszportem, Luisa występuje jako ‘stand-up comedian’ od 2008 roku, aw 2012 roku stworzyła swój własny gatunek stand-upu z programem „Co zrobiłaby Beyonce?!” Spektakl prezentowany był na całym świecie przez ponad 5 lat. Aktorka otrzymała przełomową nagrodę BAFTA za spektakl 'Politics For Bitches' oraz stworzyła serial BBC o tym samym tytule. Pracuje obecnie nad nowym spektaklem pt: „Bóg jest kobietą”. Jej występy zostały nazwane, jako „definiujące gatunek”.

Bilety: https://luisaomielan.com/shows/

2 lipca 2023 Poznań

5 lipca 2023 Wrocław

6 lipca 2023 Kraków

9 lipca 2023 Łódź

11 lipca 2023 Warsaw

13 lipca 2023 Gdańsk

British Council jest partnerem wydarzenia.