Write on
Date
Piątek 04 Mar 2016 do Piątek 18 Mar 2016

Cambridge English Language Assessment, część Uniwersytetu Cambridge oraz British Council zapraszają nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy z zakresu nauczania pisania na poziomie B1, na szkolenia: WRITE ON with Cambridge English.        

Data i miejsce

14 marca 2016: Warsaw, British Council, address: Koszykowa 54

14 marca 2016: Olsztyn, British Council, UWM, ul. Prawocheńskiego 19/100 

16 marca 2016: Łódź, British Council, ELC, ul. Williama Lindleya 8

18 marca 2016: Krakow, British Council, address: Rynek Główny 6

Program

From hieroglyphics to text messaging - what's the point of Writing?

30-minutowa prezentacja będzie próbą prześledzenia zmian, jakie nastąpiły zarówno w formie, jak i w funkcji pisania jako czynności towarzyszącej ewolucji człowieka od czasów prehistorycznych do teraźniejszości. 

W trakcie prezentacji spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie, czy współczesne formy pisemnej komunikacji (np. SMSy) wpływają na wzbogacenie czy raczej na zubożenie języka.

Successful B1 Writing in the classroom (workshop) 

Podczas 90-minutowego szkolenia przedstawimy zestaw praktycznych aktywności językowych, przydatnych w przygotowaniu uczniów do napisania maila, opowiadania lub innej formy pisemnej na poziomie B1. 

Szkolenie będzie także okazją do szczegółowego przeanalizowania 4 kluczowych kryteriów oceny pracy pisemnej, tj. Communicative Achievement, Content, Organisation and Language.  

Obie sesje prowadzone będą w języku angielskim przez ekspertów Cambridge English.

Rejestracja

Aby zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: www.write-on.pl , wybierając miasto i datę szkolenia.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.  

Każdy z uczestników otrzyma okolicznościowy certyfikat.

Zapraszamy!