©

fot. Wojtek Turzański / @Mechtal_Calling 

Date
Piątek 14 Sie 2020 do Wtorek 27 Paź 2020

Instytut Muzyki i Tańca wspólnie z British Council realizują wspólnie laboratoria tańca skierowanych do artystek i artystów z niepełnosprawnościami i bez niepełnosprawności. Dziesięciu artystów wybranych przez otwarty nabór weźmie udział w 3 spotkaniach on-line z Claire Cunningham i w jednym 3-dniowym warsztacie w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Program będzie się składał z:

  • 3 grupowych spotkań online ze szkocką performerką Claire Cunningham;
  • 1 laboratorium stacjonarnego w formie warsztatów z Pauliną Wycichowską i Katarzyną Żeglicką. Jego celem będzie pogłębienie praktyki ruchowej. Laboratorium będzie trwało 3 dni i odbędzie się w Warszawie. Zapewniamy nocleg i jeden posiłek dziennie. Uczestnicy samodzielnie opłacają podróż do Warszawy.

Wybrani artyści zostaną zaproszeni do indywidualnych konsultacji z Claire Cunningham, szkocką performerką, znaną na świecie artystką z niepełnosprawnością.

Szczegółowy harmonogram programu dostępny jest na stronie Instytutu Muzyki i Tańca.

Zapewniamy dostępność miejsca i rozplanowanie czasu pracy uwzględniające potrzeby uczestników, a także dodatkową pomoc w zakresie komunikacji, w tym tłumaczenie na polski język migowy.