Szkolenie metodyczne nt. testu IELTS
Date
Niedziela 27 Lis 2016 - 10:00 do Niedziela 28 Maj 2017 - 12:00

 Warsztaty Plan Your IELTS Lesson

Warsztaty są przeznaczone dla nauczycieli, którzy chcieliby pomóc swoim uczniom przygotować się do testu IELTS.

Warsztaty są bezpłatne i odbywają się w niedziele w godzinach od 10.00 do 12.00 w siedzibie British Council przy ul. Koszykowej 54. Prowadzącym jest doświadczony trener, nauczyciel i konsultant Matt Byrski, który od wielu lat prowadzi kursy przygotowawcze dla uczniów i szkolenia metodyczne dla nauczycieli związane z przygotowaniem do IELTS.

Na warsztatach oferujemy wysoce merytoryczną treść, przyjazną atmosferę, materiały dla nauczycieli oraz kawę i przekąski.

Aby dostać się na listę uczestników należy się zarejestrować.

Możesz zarejestrować się na jeden lub kilka bezpłatnych warsztatów.

Plan warszatatów

27 listopada 2016 – Plan Your IELTS Writing Task 1: Podczas warsztatów skupimy się na umiejętnościach i strategiach niezbędnych uczniom do pomyślnego wykonania zadań z sekcji pisanie, zadanie 1. Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy, przydatnych materiałów i wskazówek, które mogą być wykorzystane podczas lekcji z uczniami. Uczestnicy powinni posiadać podstawową znajomość obsługi komputera, gdyż tego typu aktywności będą stanowić część warsztatu.

22 stycznia 2017 – Plan Your IELTS Writing Task 2 (i CAE Writing Task 1): Podczas warsztatów skupimy się na umiejętnościach i strategiach niezbędnych uczniom do pomyślnego wykonania zadań z sekcji pisanie, zadanie 2. Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy, przydatnych materiałów i wskazówek, które mogą być wykorzystane podczas lekcji z uczniami. Pisanie eseju jest częścią występującą zarówno w teście IELTS jak i w egzaminie CAE, zatem warsztat może być przydatny w przygotowaniu obu grup kandydatów. 

26 marca 2017 – Plan Your IELTS Speaking 1: Podczas warsztatów skupimy się na umiejętnościach i strategiach niezbędnych uczniom do pomyślnego wykonania zadań z sekcji mówienie, zadanie 1. Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy, przydatnych materiałów i wskazówek, które mogą być wykorzystane podczas lekcji z uczniami. Warsztaty skupią się na kryteriach oceny stosowanych przez egzaminatorów IELTS i na strategiach mówienia oraz umiejętnościach potrzebnych do pozytywnego zdania części 1 testu.

23 kwietnia 2017 – Plan Your IELTS Speaking 2: Podczas warsztatów skupimy się na umiejętnościach i strategiach niezbędnych uczniom do pomyślnego wykonania zadań z sekcji mówienie, zadanie 2. Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy, przydatnych materiałów i wskazówek, które mogą być wykorzystane podczas lekcji z uczniami.  Warsztaty skupiają się na strategiach mówienia oraz umiejętnościach potrzebnych do pozytywnego zdania części 2 testu.

28 maja – Plan Your IELTS Speaking 3: Podczas warsztatów skupimy się na umiejętnościach i strategiach niezbędnych uczniom do pomyślnego wykonania zadań z sekcji mówienie, zadanie 2. Celem warsztatów jest zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy, przydatnych materiałów i wskazówek, które mogą być wykorzystane podczas lekcji z uczniami.  Warsztaty skupiają się na strategiach mówienia oraz umiejętnościach potrzebnych do pozytywnego zdania części 3 testu.

Serdecznie zapraszamy!

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Teachers of English PL