©

@British Council

Date
Wtorek 20 Cze 2017 -
11:00 do 14:00

IELTS helping students to achieve their goals!

Zapraszamy nauczycieli języka angielskiego z Wrocławia i okolic na warsztaty pod tytułem IELTS helping students to achieve their goals. Głównym celem warsztatów jest zaznajomienie nauczycieli z formatem testu IELTS i dostarczenie praktycznych pomysłów do wykorzystania w klasie. Nauczyciele otrzymają rownież wskazówki, jak mogą wspierać swoich uczniów, którzy chcą studiować za granicą i i jak umożliwić im dostanie się na wybraną uczelnię.

KIEDY?

Wtorek, 20 czerwca 2017

11.00-14.00 (z przerwą kawową)

GDZIE?

empik school

ul. Ruska 11/12, Wrocław

Tel.: 71 341 87 06

Dla KOGO?

Dla wszystkich nauczycieli języka angielskiego z Wrocławia i okolic, którzy chcą pomóc swoim uczniom wzbogacić ich CV i dostać się na studia za granicą.

INNE INFORMACJE

Warsztaty będą prowadzone po angielsku.

Podczas warsztatów bedzie przeprowadzony quiz z nagrodami.

Zapewniamy kawę i przekąski.

KIM JEST PROWADZĄCY?

Matt Byrski uczy angielskiego od ponad 16 lat, od kilku lat w British Council. Przed przyjazdem do Polski pracował w Australii, gdzie miał okazję dobrze poznać potrzeby i oczekiwania międzynarodowych studentów związane z nauką i pracą za granicą. Matt jest naszym doświadczonym nauczycielem i trenerem IELTS, specjalizującym się w szkoleniach dla nauczycieli w całej Polsce, w postaci warsztatów bądź webinariów. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby zapisać się na warsztaty, wyślij e-mail na adres bzabuska@empikschool.com, podając swoje nazwisko, imię, numer telefonu oraz nazwę swojej szkoły.

Spotykamy się we Wrocławiu 20 czerwca!