Date
Czwartek 27 Sty 2022

Artyści, DJ-e i producenci związani ze sceną muzyki elektronicznej – ten program jest dla was! 

Dołącz do projektu #WeAreEquals Music Academy Barcelona organizowanego przez British Council we współpracy z Festiwalem MUTEK oraz SAE Barcelona i weź udział w wyjątkowym szkoleniu prowadzonym przez brytyjskich ekspertów i mentorów z Brighter Sound. Osoby, które zakwalifikują się do programu otrzymają możliwość wystąpienia na żywo podczas 13. edycji Festiwalu MUTEK online lub w Barcelonie. 

#WeAreEquals Music Academy to program szkoleniowy adresowany do wschodzących gwiazd sceny elektronicznej i jej przyszłych liderów, którym pomoże w budowaniu własnej drogi zawodowej. Do udziału zachęcamy przede wszystkim artystów, producentów i profesjonalistów, którzy już teraz są aktywnymi ambasadorami sektora muzyki elektronicznej swojego kraju i bliskie są im takie wartości jak równouprawnienie i różnorodność.

Nabór do 5. edycji akademii #WeAreEquals, która odbędzie się 3-4 lutego 2022 r. w Barcelonie oraz online otwarty jest dla artystów, DJ-ów i producentów z Grecji, Irlandii, Polski, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii. Uczestnicy minionych edycji mieli możliwość pracować z tak wyjątkowymi artystami jak Afrodeutsche, Carly Wilford, Jamz Supernova, Jay Stynes (były agent zespołu Gorillaz i koordynator Music Management Forum UK), LNA i wieloma innymi, przy wsparciu międzynarodowego grona ekspertów sektora muzycznego (Live Nation, Apple Music, Warner Music, La Noche en Vivo, MIM, shesaid.so...).

Na zgłoszenia czekamy do 27 stycznia 2022 r. do godz. 23.59

Osoby, które zakwalifikują się do programu wezmą bezpłatny udział w szkoleniu (jego koszt, szacowany na 400€, pokryje British Council). Wyniki naboru zostaną ogłoszone 29 stycznia 2022 r.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/r/fm9asCzsKX

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: arts@britishcouncil.es

Program #WeAreEquals Music Academy Barcelona jest organizowany wspólnie przez British Council, Festiwal MUTEK, SAE Barcelona i Brighter Sound we współpracy z brytyjskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych, shesaid.so Spain oraz Femnoise.