Date
Piątek 30 Paź 2020 -
09:30 do 15:30

Zapraszamy na piątą edycję Youth Future Conference (YFC), która odbędzie się 30 października w Akademii Sztuk Pięknych w formule online.

Youth Future Conference w założeniu jest konferencją przeznaczoną dla młodych i ambitnych uczniów, którzy pragną się rozwijać również poza szkołą. Celem organizatorów jest pogłębianie wiedzy wśród młodzieży na temat przedsiębiorczości, jak również pomoc w odkrywaniu ich talentów. Twórcy inicjatywy stworzyli platformę wzajemnej wymiany doświadczeń i wiedzy w połączeniu z nauką life-skills, umożliwiając młodym ludziom zdobycie nowych umiejętności porządanych w ich  przyszłym życiu zawodowym. Po ponad trzech latach YFC niezmiennie jest jedyną w całości  prowadzoną po angielsku młodzieżową konferencją w Polsce. Każdego roku wydarzenie opiera się na kilku ścieżkach tematycznych. Uczestnicy mogą poszerzyć  swoją wiedzę z zakresu biznesu, technologii, nauk ścisłych czy dowiedzieć się więcej  na temat studiów za granicą. Podczas wydarzenia oprócz inspirujących prelekcji uczestnicy mogą również zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu aplikacji na studia zagraniczne oraz poznać nowe możliwości rozwoju w wybranych przez nich ścieżkach kariery. 

Wśród uczestników YFC jest wielu przyszłych liderów biznesu czy polityki. Wydarzenie jest organizowane przez nastolatków dla nastolatków, co sprzyja pozyskiwaniu wiedzy i nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze. Organizatorzy przekonują, że w biznesie nie liczy się wiek, lecz chęć ciągłego rozwoju i motywują  uczestników do pozyskiwania nowych umiejętności.

British Council jest partnerem wydarzenia.

Rejestracja: https://yfc2020.clickmeeting.com/youth-future-conference

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/futureconference/

Strona organizatorów: http://www.youthfutureconference.pl/?page_id=23