Advantage students, image

Z platformy możesz korzystać w ramach dodatkowego przygotowania do egzaminów, jednocześnie uczęszczając na kurs przygotowawczy, lub jako powtórka last minute przed egzaminem.

Platforma jest dostępna dla uczniów przygotowujących się do egzaminów B2 First, B2 First for Schools (FCE) i C1 Advanced (CAE)

Na platformie możesz:  

  • przeczytać porady i wskazówki esprertów o tym, jak podejść do każdej umiejętności i różnych rodzajów pytań na egzaminie.
  • wykonać wszystkie ćwiczenia lub skupić się na wybranych częściach
  • wykonąć ćwiczenia praktyczne i uzyskać natychmiastowe odpowiedzi z wyjaśnieniem dotyczącym słuchania, czytania oraz znajomość funkcji i środki językowych (Use of English)
  • analizować wzorcowe odpowiedzi pisemne i ustne
  • zastosować różne strategie egzaminacyjne w ćwiczeniach praktycznych, aby lepiej radzić sobie z zadaniami egzaminacyjnymi
  • przesłać po dwie wypowiedzi w formie pisemnej i ustnej oraz uzyskać informacje zwrotne od eksperta British Council
  • zastanowić się nad swoją nauką i zweryfikować dlaczego zrobiłeś coś dobrze lub źle
  • znaleźć źródła do innych internetowych materiałów eksperckich z British Council i Cambridge English, które pomogą Ci w przygotowaniu się do egzaminu i doskonaleniu znajomości języka angielskiego

Jak mogę zacząć?

Przejdź do platformy Exam Preparation Online Support aby uzyskać więcej informacji, w tym naszą politykę prywatności oraz utworzyć konto. Po zarejestrowaniu się na egzamin Cambridge (B2 First, B2 First for Schools lub C1 Advanced) otrzymasz unikalny kod aktywacyjny od lokalnego autoryzowanego centrum egzaminacyjnego British Council, który należy wprowadzić w momencie tworzenia konta na platformie.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, będziesz musiał poprosić rodzica lub opiekuna prawnego o zgodę na korzystanie z platformy i podanie adresu e-mail w celu utworzenia konta.

Jak działa platforma?

Platforma Exam Preparation Online Support dostępna jest na komputerze stacjonarnym, laptopie, telefonie komórkowym i innych urządzeniach mobilnych. Zalecamy stabilne, szybkie łącze internetowe (najlepiej szerokopasmowe) oraz przeglądarkę Chrome, Mozilla, Safari lub Edge. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, zalecamy używanie słuchawek z mikrofonem do ćwiczeń ze słuchu i mówienia.

Z uwagi na brak ograniczeń czasowych, możesz ćwiczyć tak długo jak potrzebujesz i powtarzać ćwiczenia tyle razy, ile chcesz.

Ucz się gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Będziesz mieć dostęp 24 godziny na dobę / siedem dni w tygodniu. Pamiętaj, że Twoje konto może zostać dezaktywowane, jeśli nie będziesz z niego korzystać przez 3 miesiące.