Konkurs zimowy

W związku z nadejściem zimy, British Council zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wyjątkowym zimowym konkursie!

Wiemy, jak niezwykle ważne jest zachęcenie młodych ludzi do rozwijania ich talentu artystycznego i promowanie kreatywności wśród uczniów. Dlatego zachęcamy naszych wszystkich studentów: Pokaż nam swój talent artystyczny i w dowolny sposób zobrazuj to za co najbardziej lubisz zimę lub z czym kojarzy Ci się ta pora roku. Technika artystycznego wyrazu jest dowolna, możesz wysłać video, narysować obraz, stworzyć kolaż, rzeźbę czy wiersz. Zaskocz nas swoją kreatywnością!

Uczestnikami muszą być obecni studenci Fundacji British Council. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby niepełnoletnie. Termin składania prac to 1 grudnia 2023 roku – 29 lutego 2024 roku.

Prace można składać w siedzibach Fundacji British Council w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu, możliwe jest również wysłanie zdjęcia przedstawiającego pracę za pomocą e-maila na adres: konkurs@britishcouncil.org z tytułem „Konkurs zimowy”. Wzięcie udziału w konkursie możliwe jest wyłącznie po złożeniu wypełnionego formularza „Zgłoszenie do konkursu”, stanowiącego załącznik do Regulaminu Konkursu. Zarówno Regulamin, jak i formularz zgłoszeniowy dostępne są na dole strony, zachęcamy do zapoznania się z treścią obu dokumentów.

Prace zostaną ocenione przez specjalną komisję, która ogłosi wynik konkursu do 8 marca 2024. Na laureatów czekać będą atrakcyjne nagrody, w tym zniżka w wysokości 15% na dowolny kurs wakacyjny, organizowany przez jeden z oddziałów Fundacji British Council, oraz karty podarunkowe i butelki termiczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, który jest doskonałą okazją dla młodych artystów do zaprezentowania swoich umiejętności i zdobycia wyjątkowych nagród.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI KONKURSU

Laureatem konkursu został Adam Kusiak.

Wyróżnienia otrzymali ponadto: Magdalena Fedorczuk, Natalia Wachowska, Vivi Vashishtha, Shanti Vashishtha, Julianna Baran, Vadym Shustynski, Laura Basik, Zifei Ning oraz Zuzanna Stańczyk.

Zwycięska praca
1. miejsce – Adam Kusiak, 10 lat.„Winter in My Garden”

Zobacz również