Wprowadzenie do IELTS (International English Language Testing System) i procesu aplikacji na uniwersytety

Czy myślisz o studiach za granicą? Czy masz wątpliwości, jak sprawić, aby Twoja aplikacja wyróżniała się na tle innych? Jeśli tak, to nasz kurs ‘Introduction to IELTS’ umożliwi Ci zdobycie wiedzy i umiejętności, które zagwarantują sukces Twojego podania na uniwersytet.

Zyskasz szczegółowy przegląd tego, co trzeba zademonstrować na egzaminie oraz rozwiniesz umiejętności, które będą kluczem do Twojego sukcesu. Poprowadzimy Cię przez proces aplikacji na uniwersytety i damy cenne wskazówki jak napisać doskonały list motywacyjny. Poprzez nasze kontakty z brytyjskimi uniwersytetami, nasi eksperci IELTS pomogą Ci uzyskać odpowiednią liczbę punktów w skali IELTS, potrzebnych do wykonania następnego kroku na ścieżce Twojej kariery lub studiów.

Kursy przygotowujące do egzaminu Cambridge: FCE 

Poszukujesz kursu, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu Cambridge? Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English: First.

Poznasz zadania egzaminacyjne oraz poprawisz umiejętności językowe niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

Course information

  • Cena

    od 980 PLN

  • Lokalizacja

    Warszawa i Kraków

  • Daty

    od 30 stycznia, 6 lutego, 13 lutego, 20 lutego

Warszawa
Terminy i opłaty

Poziom Godziny Daty Ceny
Lower Secondary First Intensive 9.30–14.00 20 lutego–24 lutego 980 PLN

Kraków
Terminy i opłaty

Poziom Godziny Daty Ceny
Upper Secondary IELTS Intensive 10.00-14.15 30 stycznia–3 lutego 990 PLN
Upper Secondary IELTS Intensive 10.00-14.15 6 lutego–10 lutego 990 PLN