IATEFL 2017 Online
Date
Poniedziałek 03 Kwi 2017 - 13:00 do Piątek 07 Kwi 2017 - 15:00
Miejsce
Glasgow, online

Międzynarodowa konferencja IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) jest corocznie jednym z największych wydarzeń skupiających profesjonalistów z dziedziny ELT. Tegoroczna, 51 konferencja odbędzie się w Glasgow w dniach 3 – 7 kwietnia 2016r. Jeśli nie możesz pojechać do Glasgow, weź udział w konferencji online, już od 3 kwietnia! 

Transmisje na żywo na IATEFL Glasgow Online rozpoczynać się będą codziennie o godzinie 10:00 i będą obejmować sesje plenarne, wybrane prelekcje oraz wywiady z prelegentami i uczestnikami konferencji. 

Zaplanuj co będziesz oglądać

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku za pośrednictwem IATEFL Glasgow Online będzie można na żywo obejrzeć wszystkie sesje plenarne konferencji: 

  • wtorek, 4 kwietnia - Gabriel Diaz Maggioli. Dodatkowo, we wtorek wieczór zapraszamy na transmisję na żywo z wydarzenia organizowanego przez British Council z okazji publikacji raportu Lagnguage for Resilience.
  • środa, 5 kwietnia - Sarah Mercer
  • czwartek, 6 kwietnia - JJ Wilson
  • piątek, 7 kwietnia - Jane Setter (sesja poranna) i Imtiaz Dharker (sesja popołudniowa).

Możesz zaplanować co chcesz obejrzeć przy pomocy programu transmisji na żywo, uaktualnianego na bieżąco w czasie konferencji.

Podaj dalej! Zaproś innych

Weź czynny udział w promocji tego wydarzenia. Udostępniamy banery IATEFL Glasgow Online do wykorzystania na blogach, w emailach, newsletterach i na stronach internetowych.

Zachęcamy nauczycieli, stowarzyszenia nauczycieli, blogerów i wszystkich innych zainteresowanych do udostępniania banerów na ich kanałach online.

Zostań oficialnym blogerem IATEFL Birmingham Online

Po raz kolejny British Council zaprasza blogerów z dziedziny ELT, zainteresowanych relacjonowaniem tegorocznej konferencji do tego, aby zostali oficjalnymi blogerami Glasgow Online.

Oficjalne blogi będą podlinkowane na stronie IATEFL Glasgow Online, a blogerzy będą mieli dostęp do dedykowanych materiałów. Szczegóły dotyczące tego, jak można uzyskać status oficjalnego blogera są dostępne na stronie

Dowiedz się więcej

Więcej o konferencji można znaleźć w konferencyjnych FAQs.

Konferencję można też śledzić na Facebooku i Twitterze #IATEFL.

IATEFL Online to inicjatywa British Council i IATEFL.

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Teachers of English PL