A Small Family Business
A Small Family Business
Date
Wtorek 22 Lip 2014 -
19:00 do 23:59
Miejsce
Multikino

Mały Rodzinny Interes

National Theatre Live ponownie w Multikinie! 22 lipca w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w premierowym pokazie spektaklu „A Small Family Business" („Mały Rodzinny Interes”). Sztuka oparta na powieści Alana Ayckbourna powraca na deski National Theatre Live po raz pierwszy od spektakularnej premiery w 1987 roku. 

„A Small Family Business” to historia Jacka McCrackena - człowieka z zasadami, przestrzegającego prawa w skorumpowanym świecie. On i jego wartości zostają wystawione na próbę. Niedługo po przejęciu rodzinnego biznesu zwraca się do niego prywatny detektyw z pulą kompromitujących informacji. Prawowitość Jacka powoli odchodzi w zapomnienie po tym, jak odkrywa, że jego wielopokoleniowa rodzina  składa się ze złodziei, cudzołożników, prowadzących swoje nielegalne interesy na przedmieściach. Jego własne interesy biorą górę, co prowadzi do zaskakującego punktu kulminacyjnego.

Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition z polskimi napisami.

Na podstawie powieści Alana Ayckbourna

Reżyseria: Adam Penford

Muzyka: Grant Olding

Obsada: Nigel Lindsay, Mike Aherne, Rosie Armstrong, Neal Barry, Stephen Beckett, Tony Boncza, Abby Cassidy

Czas trwania: ok. 200 min. + ok 20 min. materiałów dodatkowych (wprowadzenie, wywiady, materiały zza kulis).

Bilety już w sprzedaży: w kasach Multikino oraz www.multikino.pl  40zł / 35 zł

Zapraszamy do kin sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań - Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Warszawa - Złote Tarasy, Wrocław - Arkady Wrocławskie.

Category icon
Multikino