Tramwaj zwany pożądaniem 20 listopada
Tramwaj zwany pożądaniem 20 listopada
Date
Czwartek 20 Lis 2014 -
19:00 do 23:59
Miejsce
Multikino

W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem „Tramwaj zwany pożądaniem”, Multikino i British Council na specjalne życzenie publiczności zapraszają na powtórkę transmisji, 20 listopada,  w ośmiu kinach sieci Multikino. 

Długo oczekiwana inscenizacja ponadczasowego arcydzieła Tennessee Williamsa na deskach Young Vic. W rolach głównych zobaczymy Gillian Anderson, Bena Fostera i Vanessę Kirby.

Najbardziej rozchwytywana produkcja w historii teatru Young Vic, oparta na ponadczasowym dziele Tennessee Williamsa Tramwaj zwany pożądaniem, zarejestrowana na żywo w Londynie przez National Theatre. W rolach głównych: Gillian Anderson (Z archiwum X, The Fall) jako Blanche DuBois, Ben Foster (Ocalony, Na śmierć i życie) jako Stanley oraz Vanessa Kirby (przygotowany przez BBC miniserial Wielkie Nadzieje, Trzy siostry ¬– spektakl zrealizowany w Young Vic) w roli Stelli.

Kiedy jej kruchy świat rozpada się na kawałki, Blanche szuka pocieszenia u swojej siostry Stelli, lecz na skutek pogłębiającej się depresji, wpada w ręce brutalnego i zawziętego Stanleya Kowalskiego. Do Young Vic powraca, z właściwym sobie wizjonerstwem, reżyser Benedict Andrews – twórca inscenizacji Trzy Siostry wyróżnionej przez krytyków nagrodą London Critics' Circle.

Zapraszamy do 8 kin sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Wrocław - Arkady Wrocławskie.

Bilety można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina.

Category icon
Multikino