CENTRES teenagers
Date
Poniedziałek 30 Wrz 2013 - 00:00 do Niedziela 13 Paź 2013 - 00:00
Miejsce
Polska

Już w październiku br. w ramach projektu CENTRES - Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji, ruszają w Polsce projekty pilotażowe z udziałem uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. British Council wraz z polskim partnerem projektu, Polskim Stowarzyszeniem Kreatywności, zachęcają szkoły z terenu całego kraju do zgłaszania swojego udziału, pozostało kilka ostatnich miejsc!

Projekt CENTRES ma na celu promocję metod rozwijania umiejętności poszukiwanych przez przedsiębiorstwa kreatywne na poziomie edukacji ponadpodstawowej przy bliskiej współpracy z biznesami kreatywnymi. Program CENTRES oparty jest na innowacyjnym podejściu pedagogicznym, polegającym na współpracy pomiędzy przedsiębiorcami kreatywnymi i uczniami, przy zastosowaniu przykładów wziętych z życia oraz mentoringu.

Projekt CENTRES jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej i koordynowany przez British Council w Polsce wraz z dziewięcioma instytucjami partnerskimi z Danii, Finlandii, Estonii, Litwy, Polski, Słowenii, Czech oraz Wielkiej Brytanii.

Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie www.centres.org.pl prosimy wysyłać na adres: psk@p-s-k.pl, dorota.kulesza@p-s-k.pl