The Spirit of Poland 2015
Date
Poniedziałek 30 Mar 2015 - 00:00 do Sobota 16 Maj 2015 - 00:00
Miejsce
Centro Carioca de Design, Rio de Janeiro

Od 30 marca do 16 maja Culture.pl, we współpracy z The Spirit of Poland, zaprezentuje kolejną odsłonę wystawy polskiego designu w Centro Carioca de Design w Rio de Janeiro.

Po dwukrotnej wizycie w Sao Paulo w ramach DW! Sao Paulo Design Weekend oraz wystawie w Museu Nacional w Brasilii, przyszła kolej na Rio. Lokalizacja wystawy to nowoczesne Centro Carioca de Design. Będzie to czwarta wystawa z cyklu The Spirit of Poland w Brazylii. W ramach wystawy, organizatorzy przewidują towarzyszące jej wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty praktyczne, które skierowane są zarówno dla lokalnego środowiska artystyczno-projektowego, studentów z miejscowych szkół, uniwersytetów, jak i dla szerszej publiczności oraz turystów.

The Spirit of Poland to wspólna inicjatywa projektantów i załoz˙ycieli polskich marek, której głównym celem jest ukazanie potencjału polskich projektów na forum mie?dzynarodowym. Cykl The Spirit of Poland to wystawy i wydarzenia towarzysza?ce, podczas których spotyka sie? młode pokolenie twórców i gdzie design staje sie? elementem promocji polskiej kreatywności.