Music workshops with the British Council
Music workshops with the British Council
Date
Sobota 13 Wrz 2014 - 11:00 do Niedziela 14 Wrz 2014 - 23:59
Miejsce
Galeria Bałtycka, Gdańsk

British Council zaprasza kreatywne dzieci z Trójmiasta wraz z rodzicami na warsztaty angielskiego „Muzyka i śpiew”. Lektor zabierze uczestników w rozśpiewaną podróż po Wielkiej Brytanii. Dzieci będą prezentować swoje skojarzenia z muzyką oraz uczyć się sposobów jej opisywania po angielsku. Dowiedzą się też, w jaki sposób muzyka wpływa na zasady gramatyki i wymowy. Zwroty takie jak ‘gonna’, ‘wanna’, ‘shoulda’ przestaną brzmieć zagadkowo, a świeżo nabyta wiedza zostanie utrwalona poprzez wspólne karaoke. 

Dzieci otrzymają:

  • Materiały do wykonania artystycznych zadań na warsztatach
  • Certyfikaty odbycia warsztatów w British Council
  • Karty do domowych ćwiczeń z nowo poznanym słownictwem

Plan sesji:

11.00-11.50 dzieci w wieku 8-10 lat

12.00-12.50 dzieci w wieku 8-10 lat

13.00-13.50 dzieci w wieku 8-10 lat

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Obecność rodziców podczas warsztatów jest obowiązkowa. Rodzice mogą uzyskać informacje na temat wsparcia edukacji językowej swoich dzieci oraz kursów angielskiego od British Council w Trójmieście.

Liczba miejsc na każde zajęcia jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka na warsztat, należy wypełnić formularz rejestracyjny British Council i przesłać go na adres trojmiasto@britishcouncil.pl lub pobrać i wypełnić formularz w jednym z Punktów Informacyjnych w Galerii Bałtyckiej.