Nauczycielka przygotowująca uczniów do nowej matury
Date
Poniedziałek 16 Lut 2015 -
16:00 do 17:00
Miejsce
online

Zapraszamy na nasze bezpłatne webinarium "Teaching Tips to Boost Your Students’ 2015 Matura Performance".

Webinarium przeznaczone jest dla nauczycieli przygotowujących swoich uczniów do zdawania egzaminu maturalnego w 2015 roku. W związku ze zmianami w egzaminie, które wchodzą w życie w 2015 r., zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, muszą wiedzieć, jak się do nich dostosować.

Nasza prezenterka, Iwona Piecyk, wyjaśni jakie są konsekwencje wprowadzonych zmian oraz poradzi jak skutecznie przygotować uczniów do egzaminu maturalnego. Pokaże nowe sposoby motywowania uczniów i wytłumaczy jak dostosować metody nauczania do potrzeb nowego egzaminu. 

Webinarium będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Prowadząca: Iwona Piecyk

Iwona uczy języka angielskiego od 1999 roku i ma bardzo bogate doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych. Jest również egzaminatorką maturalną z języka angielskiego i w związku z tym, posiada szczegółową wiedzę na temat zmieniających się wymogów egzaminu maturalnego. Jako doświadczona trenerka, Iwona prowadzi również szkolenia, warsztaty i seminaria dla nauczycieli.

Webinarium – najczęściej zadawane pytania

Co to jest webinarium?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium.

Jak długo trwa webinarium?

Czas webinarium na ogół nie przekracza 60 minut.

Jak mogę wziąć udział w webinarium?

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz uprzednia rejestracja. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jak włączyć się w webinarium z mojego komputera? 

Nasze webinaria odbywają się w Internecie na platformie Adobe Connect. Nie jest konieczne instalowanie jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Przed webinarium, warto zapoznać się z platformą I przetestować szybkość swojego łącza internetowego:

sprawdź prędkość swojego łącza

zapoznaj się z platformą

Czy mogę rozmawiać z prowadzącymi?

W chwili obecnej nie jest możliwa rozmowa z prowadzącym. Pytania prowadzącym można w trakcie webinarium zadawać na czacie.

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Niestety, nie oferujemy certyfikatów uczestnictwa w webinariach.

Nadchodzące i nagrane webinaria

Dowiedz się więcej o naszych webinarach - sprawdź jakie planujemy w najbliższej przyszłości i obejrzyj te, które przeprowadzilismy do tej pory.

Inne możliwości kształcenia dla nauczycieli

Category icon
Webinars - teachers