Egzaminy Cambridge English Qualifications są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych.

Chcesz, aby Twoi uczniowie dowiedzieli się więcej o możliwościach, jakie daje im certyfikat na poziomie B2 First lub C1 Advanced? Zaproś ekspertów British Council na lekcję do Twojej szkoły i zapewnij swoim uczniom dobry start w przyszłość!

Lekcja o B2 First lub C1 Advanced w Twojej szkole

  1. Lekcja o B2 First rekomendowana jest dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, natomiast o C1 Advanced dla szkół ponadpodstawowych.  
  2. Uczniowie biorący udział w lekcji powinni posługiwać się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (B1 – B2).
  3. Zajęcia odbywają się na platformie Zoom.
  4. W trybie nauczania stacjonarnego, sala, w której odbywa się lekcja, musi być wyposażona w komputer z podłączonym ekranem oraz głośnikami. W przypadku nauczania w trybie zdalnym, każdy uczeń powinien dysponować odpowiednim urządzeniem, na którym będzie mógł dołączyć do lekcji.
  5. Szkoła umawia się na termin, pisząc na adres: advantage@britishcouncil.pl
  6. Lekcje odbywają się zawsze w środy w godz. 9:00-13:00 oraz w piątki, w godz. 8:00 – 13:00, po wcześniejszym umówieniu terminu.
  7. Przed lekcją w trybie stacjonarnym, nauczyciel otrzyma na adres e-mail materiały, z prośbą o wydrukowanie ich i rozdanie uczniom przed rozpoczęciem zajęć. W trybie zdalnym materiały powinny zostać przesłane przez nauczyciela do uczniów drogą elektroniczną przed początkiem lekcji.
  8. Lekcja trwa 40 minut, prowadzona jest w języku polskim.

 Wszystkie lekcje prowadzą Piotr Pluskota, Bartosz Brzoza oraz Barbara Szybowska.

 

Zapraszamy! 

 

Zamów bezpłatną Lekcję o B2 First lub C1 Advanced – napisz do nas na addvantage@britishcouncil.pl 

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Bartosz Brzoza

Konsultant edukacyjny i egzaminator w British Council Poland. Pracownik Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, gdzie między innymi redaguje czasopismo metodyczne "Języki Obce w Szkole". Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Anglistyki w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat dydaktyki języków obcych. 

 Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council i Cambridge Assessment English. Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge. Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.