Jak zorganizować sesję Aptis

W jaki sposób chcesz przeprowadzać test Aptis?

 • Jeśli zarządzasz firmą, bądź kierujesz działem HR - możesz samodzielnie przeprowadzić test dla swoich pracowników: zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego przeprowadzania testu w dogodnym dla Twojej firmy czasie i miejscu. W takim przypadku sam możesz monitorować przebieg testów i przygotowywać raporty z wynikami. 
 • Możemy zorganizować zamkniętą sesję testową dla pracowników Twojej firmy: rozumiemy, że prowadząc swoją codzienną działalność możesz nie mieć czasu na samodzielne przeprowadzenie sesji egzaminacyjnej. Możemy zatem zrobić to za Ciebie: począwszy od przygotowania sali i/lub sprzętu, po przedstawienie wyników. Oferujemy także nadzór nad przebiegiem testu w celu zapewnienia bezpieczeństwa całego procesu. 
 • Jeśli chcesz zdawać Aptis indywidualnie w ramach sesji otwartych ogólnodostępnych – więcej dowiesz się tutaj.
 • Jeśli interesują Cię zamknięte sesje egzaminacyjne w ramach projektów unijnych (Aptis papierowy, certyfikowany) - więcej dowiesz się tutaj.

WYNIKI

Wyniki z każdej ocenianej umiejętności językowej prezentowane są na skali punktowej (0–50), dzięki czemu możliwe jest porównywanie wyników indywidualnych kandydatów oraz określenie stopnia rozwoju ich umiejętności językowych w przypadku ponownego przystąpienia do testu.

To Ty decydujesz, czy chcesz obejrzeć wyniki pojedynczo czy grupowo, analizując rezultaty indywidualnych osób, czy całych oddziałów/zespołów/działów.

Różne formaty testu

Zapewniamy dostarczenie testu Aptis na wiele sposobów:

Aptis w wersji komputerowej

Najprostszy sposobem przeprowadzenia testu Aptis jest wybór wersji komputerowej, która:

 • przeprowadzana jest w siedzibie Twojej instytucji zapewniając maksymalną wygodę zdającym
 • dostępna jest na komputery i tablety
 • umożliwia kandydatom przystąpienie do testu o dowolnej porze, dostosowując się do Twoich możliwości czasowych
 • pozwala kandydatom pobrać test i podejść do niego w trybie offline w dowolnym czasie
 • zapewnia szybkie wyniki
 • jest cenowo atrakcyjna.

APTIS W WERSJI PAPIEROWEJ

Tradycyjna wersja papierowa jest także dostępna dla celów sprawdzenia kompetencji językowej dużej grupy kandydatów zebranych w jednym miejscu. Ważne: część ustna może być przeprowadzana tylko w formie komputerowej albo telefonicznej.

Aptis w wesji papierowej umożliwia:

 • sprawdzenie dużej liczby testów przeprowadzonych w jednym miejscu
 • prowadzenie testu bez posiadania oprogramowania lub dostępu do Internetu 
 • ocenę kandydatów, którzy nie potrafią obsługiwać komputera.

Szybkość wyników i atrakcyjność cenowa testu

Możemy zastosować rozwiązania testowe dostosowane do Twoich potrzeb, bez konieczności wydłużania czasu na przesłanie wyników, które będą dostępne w ciągu 48 godzin od zakończenia testu.

Atrakcyjny cenowy

Bez względu na to, czy korzystasz z testu, by znaleźć nowych pracowników, czy ocenić poziom umiejętności językowe tych obecnych, Aptis jest dobrą inwestycją, która dla Twojej działalności okaże się wartością dodaną.

 • Dostosuj test do wymaganych przez Ciebie umiejętności.
 • Wielkość i ilość pakietów testowych wpływają na wysokość zniżki.
 • Dzięki niskim kosztom, pracownicy mogą podchodzić do testu wielokrotnie. Oznacza to, że Aptis jest idealnym rozwiązaniem dla oceny postępów w nauce.

DOSTOSOWANY DO POTRZEB TWOJEJ ORGANIZACJI

 • Wybierz tyle modułów językowych, ile chcesz sprawdzić (pisanie, czytanie, mówienie lub rozumienie ze słuchu) lub wybierz wszystkie cztery części
 • Dostosuj test do potrzeb swojej branży, na przykład: biznesowej, podróżniczej, turystycznej, lub edukacyjnej.
 • Skup się na kwestiach związanych z prowadzeniem działalności, które są dla Ciebie istotne: zachowanie konkurencyjności i identyfikacja marki.

Uczciwy i bezpieczny test

Aptis gwarantuje kandydatom równe szanse, by mogli wykazać się najlepszym poziomem znajomości języka angielskiego. Test został specjalnie opracowany tak, by być kulturowo neutralnym.

Istnieje wiele wersji papierów egzaminacyjnych Aptis, które są stale poszerzane o nowe zadania. Oznacza to, że kandydaci siedzący obok siebie nie dostaną takich samych zestawów testowych.

Dokładne i wiarygodne wyniki

Posiadamy ponad 80 lat doświadczenia w ocenianiu znajomości języka angielskiego.

Punktacja Aptis jest dokładna i rzetelna: badania i oceny naszych ekspertów potwierdzają, że kandydaci otrzymują porównywalne wyniki nawet jeśli w tym samym okresie czasu przystępują do różnych wersji testu Aptis. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej badaniom nad testem Aptis w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Wyniki, które otrzymujesz są prezentowane na skali poziomów Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).  Kandydat otrzymuje informację o poziomie wg skali CEFR (A1–C) dla każdej sprawdzanej umiejętności. Jeśli przeprowadzasz ocenę wszystkich czterech umiejętności, otrzymasz także raport, który odnosi się do ogólnego poziomu CEFR z całości testu.