Date
Sobota 05 Mar 2022 -
09:00 do 13:00

Dwóch liderów w nauczaniu języka angielskiego: British Council oraz Cambridge University Press, połączyło swoje siły aby zaoferować Państwu dostęp do wiedzy oraz materiałów przygotowujących do matury oraz testów IELTS. Dzięki udziałowi w konferencji spędzą Państwo czas, który zaowocuje sprawniejszym przygotowaniem lekcji, sprawdzianów oraz dostarczy Wam wiedzy niezbędnej do nauczania języka angielskiego zgodnie z najnowszymi wymaganiami.

Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich nauczycieli języka angielskiego z liceów, techników, szkół branżowych I i II stopnia oraz lektorów ze szkół językowych, wykładowców akademickich i niezależnych lektorów języka angielskiego.

O czym opowiemy w trakcie wydarzenia?

  • Jak przygotować swoich uczniów do nowej Matury 2023 oraz testu IELTS
  • Gdzie można znaleźć bezpłatne materiały online do wykorzystania na lekcjach
  • Jak rozwijać umiejętności pisania oraz mówienia w języku angielskim podczas zajęć w szkole

Program konferencji

Godzina Tytuł wystąpienia Prezenterzy
09:00-09:50 Od IELTSa do matury Barbara Szybowska oraz Piotr Pluskota
10:00-10:50 Functional. Not Functional: Rethinking IELTS writing Greg Archer
11:00-11:50 Teaching IELTS Speaking in the classroom setting Louisa Dunne
12:00-12:50 Towards matura 2023. Cyfrowe zasoby - jak ułatwiają przygotowanie do matury? Adam Stępiński

Wszyscy zapisani uczestnicy uzyskują dostęp do nagrania przez 7 dni po wydarzeniu.

Uczestnicy, którzy wezmą udział w konferencji na żywo, otrzymają dodatkowo certyfikat uczestnictwa. 

Prezenterzy

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Barbara Szybowska

Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council. Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge. Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.

Greg Archer

Doświadczony nauczyciel posiadający certyfikat DELTA, trener oraz autor. Egzaminator IELTS zarówno z części Writing jak i Speaking. Od 2013 roku spędził wiele lat pracując na uczelni w Cambridge, gdzie w różnych okresach zarządzał Wydziałem Języka Angielskiego. Opracował odpowiednie kursy do prowadzenia zajęć A Level oraz prowadził zajęcia z IELTS i EAP dla studentów,. Jest autorem wielu publikacji dotyczących egzaminów IELTS i Cambridge English Qualifications, w tym kursu Mindset for IELTS.

Louisa Dunne

Jest nauczycielem języka angielskiego, a także szkoli nauczycieli oraz pracuje jako dyrektor wsparcia metodycznego w British Council w Paryżu. Zapewnia wsparcie nauczycielom w przygotowaniu uczniów do egzaminów z języka angielskiego. Louisa ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu w różnych grupach wiekowych. Uczyła oraz współpracowała z nauczycielami na całym świecie przy tworzeniu programów szkoleniowych dla kandydatów IELTS oraz osób szkolących lektorów przygotowujących kandydatów do IELTS. 

Adam Stępiński

Nauczyciel w liceum, egzaminator maturalny OKE, trener Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli w Tarnobrzegu oraz lider Nauczycielskiego Ośrodka Edukacyjnego. Ekspert European SchoolNet i ambasador programu eTwinning. Autor artykułów dla Fundacji Azja-Europa, Fundacji “Edukacja na Nowo” i programu eTwinning. Nauczyciel Języka Angielskiego Roku 2017 BAS, laureat II edycji Konkursu TOP2 – Mężczyźni w Edukacji 2017, zwycięzca w konkursie British Council w kategorii “Autonomia ucznia”.

Tag icon
Teachers of English