Egzaminator IELTSa w czasie części ustnej egzamiu
Czy wiesz jak przygotować swoich uczniów do części ustnej testu IELTS?
Date
Środa 18 Mar 2015 -
14:00 do 15:00
Miejsce
online

Zapraszamy nauczycieli na nasze bezpłatne webinarium „IELTS Speaking Skills for Success". Nasz prezenter, Matt Byrski, skupi się na omówieniu części ustnej (Speaking) testu IELTS. Matt zaprezentuje liczne ćwiczenia pomocne w przygotowaniu słuchaczy do tego, by skutecznie komunikowali się w języku angielskim i osiągnęli wymarzony wynik z części ustnej.

Webinarium będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Prowadzący: Matt Byrski

Matt Byrski to nauczyciel z 16-letnim stażem, pracujący w Centrum Nauczania Języka Angielskiego British Council w Warszawie, gdzie przygotowuje słuchaczy do testu IELTS. Poza Polską angielskiego uczył także w Australii, prowadząc kursy ELICOS (English Language Intensive Courses for Overseas Students) na Australian Institute for Commerce and Languages i Carrick Institute of Education w Sydney. Jest szczególnie zainteresowany metodyką CALL (nauka języków obcych wspomagana komputerem) i CLIL (zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe).

Webinarium – najczęściej zadawane pytania

Co to jest webinarium?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium.

Jak długo trwa webinarium?

Czas webinarium na ogół nie przekracza 60 minut.

Jak mogę wziąć udział w webinarium?

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz uprzednia rejestracja. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jak włączyć się w webinarium z mojego komputera? 

Nasze webinaria odbywają się w Internecie na platformie Adobe Connect. Nie jest konieczne instalowanie jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Przed webinarium, warto zapoznać się z platformą I przetestować szybkość swojego łącza internetowego:

sprawdź prędkość swojego łącza

zapoznaj się z platformą

Czy mogę rozmawiać z prowadzącymi?

W chwili obecnej nie jest możliwa rozmowa z prowadzącym. Pytania prowadzącym można w trakcie webinarium zadawać na czacie.

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Niestety, nie oferujemy certyfikatów uczestnictwa w webinariach.

Nadchodzące i nagrane webinaria

Dowiedz się więcej o naszych webinarach - sprawdź jakie planujemy w najbliższej przyszłości i obejrzyj te, które przeprowadzilismy do tej pory.

 

Więcej możliwości doskonalenia dla nauczycieli

Category icon
Webinars - teachers