Date
Czwartek 22 Paź 2020 - 19:00

W ramach projektu MultiCulture Britain, Multikino i British Council zapraszają na retransmisję przedstawienia Uśmiechnij się, póki czas. W tej prowokacyjnej i przezabawnej komedii Noëla Cowarda, Andrew Scott (Sherlock, Fleabag) wciela się w rolę Garry’ego Essendine’a, przebojowego aktora przeżywającego kryzys wieku średniego.

Życie Garry’ego wymyka się spod kontroli, gdy dopada go kryzys tożsamości. Na domiar złego, jego różnorodne i pogmatwane związki komplikują się jeszcze bardziej. Garry rozpaczliwie miota się w poszukiwaniu odpowiedzi na fundamentalne pytanie: kim jestem?

Uśmiechnij się, póki czas, to ponadczasowa komedia, będąca bardzo współczesną refleksją nad ceną sławy, pożądania i samotności.

Spektakl zobaczymy 22 października 2020 r. o godz. 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Przedstawienie, zarejestrowane z udziałem publiczności, zostanie odtworzone w cyfrowym standardzie DCP, High Definition, Digital Dolby Surround. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: 184 min.