Date
Sobota 20 Mar 2021 -
10:00 do 12:15

Weź udział w 2 webinariach, prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie nauczania języka angielskiego – British Council oraz Cambridge Assessment English, i uzyskaj dostęp do bezpłatnych materiałów online do wykorzystania na swoich lekcjach języka angielskiego oraz wiedzę, jak umiejętnie wykorzystywać je podczas lekcji. Dowiesz się także, jak wprowadzić Cambridge English Qualifications, czyli egzaminy Cambridge, do portfolio Twojej szkoły i zyskać narzędzie, dzięki któremu wyróżnisz swoją szkołę spośród innych w regionie.

Wydarzenie skierowane jest do nauczycieli liceum, technikum, szkół policealnych, pomaturalnych oraz zawodowych i branżowych, a także dla lektórów angielskiego ze szkół językowych, niezależnych lektorów języka angielskiego i wykładowców akademickich.

Wszyscy słuchacze, którzy będą wezmą udział w wydarzeniu online na żywo, otrzymają certyfikaty uczestnictwa. 

Program wydarzenia
Godziny Tytuł webinarium Prowadzący
10:00 - 10:45 Wsparcie od British Council w nauczaniu angielskiego w liceach Barbara Szybowska i Piotr Pluskota (British Council)
10:45 - 11:00 Sesja Q&A Barbara Szybowska i Piotr Pluskota (British Council)
11:00 - 11:15 PRZERWA
11:15 - 12:15 Write up there! From B2 First to C1 Advanced Victoria Peña i George Heritage (Cambridge Assessment English)

O prezenterach

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Barbara Szybowska

Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council. Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge. Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.

Victoria Peña

Victoria Peña

Victoria Peña uczyła języka angielskiego w przedszkolu i szkołach przez 10 lat, była członkiem zespołu egzaminacyjnego na Uniwersytecie w Jaén, a także przygotowywała uczniów do egzaminów Cambridge. Po dołączeniu do Cambridge Assessment English we wrześniu 2018 Victoria zaangażowała się w szkolenia dla nauczycieli, brała również udział w rządowych projektach dwujęzycznych. Victoria ma dyplom z zakresu tłumaczeń oraz dyplom magistra lingwistyki stosowanej, obecnie jest na piątym roku doktoratu. 

George Heritage

George Heritage

George dołączył do Cambridge Assessment English w 2013 roku, z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego w grupach uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach. Przez 3 lata zajmował się różnymi testami i egzaminami, a także brał udział w projekcie wprowadzania zmian w egzaminach Young Learners. Od 2016 roku pracował przy wielu projektach związanych z oceną języka angielskiego w regionalnych programach dwujęzycznych, a także zaprojektował i prowadzi szkolenia dla nauczycieli.

Tag icon
Teachers of English, Cambridge English, Egzaminy