Program Partnerski Addvantage

Jak można zostać uczestnikiem Programu Partnerskiego Addvantage?

Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować kandydatów na egzaminy Cambridge English i/lub test IELTS w British Council.

Aby móc przystąpić do 9. edycji Programu Addvantage i cieszyć się jego korzyściami, należy w okresie od 29 kwietnia 2015 do 11 maja 2016 dokonać rejestracji grupowej co najmniej 5 kandydatów na egzaminy objęte programem.  

Korzyści Programu Addvantage

Poprzez udział w programie partnerskim Addvantage Twoja instytucja dołącza do elitarnego grona organizacji współpracujących z British Council oraz otrzymuje atrakcyjny pakiet bonusów zarezerwowanych dla naszych stałych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o bonusach, jakie przygotowaliśmy dla członków 9.edycji Programu.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Co mówią o współpracy z nami?

Będąc szkołą językową bardzo cenimy sobie współpracę z British Council. Uczestnictwo w programie traktujemy jako wielki prestiż. Bri­tish Council to instytucja wiarygodna, uznawana na świecie oraz jak dla nas dotychczas niezawodny partner jeżeli chodzi o współpracę z zakresu międzynarodowych egzaminów językowych.

Materiały, zwłaszcza w formie plakatów, bardzo przyciągają uwagę słuchaczy i gości. Podnoszą poziom zaufania do pracy szkoły. Informacja o egzaminach w formie ulotek to jedyne czasem źródło wiarygodnych informacji o znaczeniu egzaminów brytyjskich dla rozwoju kariery zawodowej młodego człowieka zwłaszcza w warunkach małej miejscowości.

Od czego zależy oferta Programu Addvantage?

Oferta Programu Addvantage dostępna dla każdego uczestnika zależy od liczby zarejestrowanych przez niego kandydatów. Uczestnicy programu dzielą się na trzy kategorie:

 • Brąz - uczestnicy programu, którzy od 29 kwietnia 2015 do 11 maja 2016 roku zarejestrują grupowo na egzaminy Cambridge English od 5 do 25 kandydatów
 • Srebro - uczestnicy programu, którzy od 29 kwietnia 2015 do 11 maja 2016 roku zarejestrują grupowo na egzaminy Cambridge English od 26 do 75 kandydatów
 • Złoto - uczestnicy programu, którzy od 29 kwietnia 2015 do 11 maja 2016 roku zarejestrują grupowo na egzaminy Cambridge English więcej niż 75 kandydatów

Co oferujemy w kategorii BRĄZ?

Uczestnicy programu z kategorii Brąz otrzymają:

 • prawo do rejestrowania kandydatów na egzaminy Cambridge English po cenie rabatowej
 • dwie publikacje Cambridge English Past Paper Pack ufundowane przez Cambridge University Press i Cambridge English Language Assessment
 • certyfikat uczestnictwa w programie Addvantage wydany przez British Council
 • certyfikat Cambridge English Preparation Centre 2015/16 wydany przez Cambridge English Language Assessment
 • prawo do używania logo Member of the British Council Exams Partnership Programme Addvantage w materiałach promocyjnych instytucji i na jej stronie internetowej
 • regularną informację e-mailową o działalności egzaminacyjnej British Council, nowych ofertach i wydarzeniach
 • 50% zniżki na płatne seminarium metodyczne dla nauczycieli organizowane przez British Council
 • gwarancję trzech miejsc na każdym seminarium metodycznym dla nauczycieli organizowanym przez British Council w regionie, w którym operuje uczestnik programu.

Co oferujemy w kategorii SREBRO?

Uczestnicy programu z kategorii SREBRO otrzymają:

 • wszystkie produkty z kategorii Brąz, oraz:
 • publikację Penny Ur “Discussions and More: Oral fluency practice in the classroom” ufundowaną przez Cambridge University Press
 • prawo do używania w swoich materiałach promocyjnych i informacyjnych oraz na swoich stronach internetowych logotypu „Cambridge English Preparation Centre”, zgodnie z zasadami określonymi przez Cambridge English (patrz w załączniku do regulaminu 9. edycji Programu Addvantage)
 • dla dwóch nauczycieli wskazanych przez uczestnika programu – 3 wybrane przez uczestnika kursu części (Units) szkolenia „Learning Technologies for the Classroom”, 
 • imienne certyfikaty dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminów Cambridge English w danej instytucji, poświadczające ich doświadczenie w tym zakresie
 • 50% zniżki na dowolny egzamin Cambridge English w sesji otwartej dla jednego pracownika uczestnika programu.

Co oferujemy w kategorii ZŁOTO?

Uczestnicy programu z kategorii ZŁOTO otrzymają:

 • wszystkie produkty z kategorii Brąz i Srebro, oraz:
 • jeden z dwóch zestawów książek (wymienionych w Regulaminie Programu Addvantage), ufundowany przez wydawnictwo Cambridge University Press, do wyboru przez uczestnika programu.
 • Dostęp do portalu Cambridge English Teacher, wraz z wybranym kursem metodycznym, ufundowany przez Cambridge English Language Assessment 
 • możliwość zorganizowania maksymalnie 3-godzinnego seminarium metodycznego dla nauczycieli z danej instytucji na temat wybranego egzaminu Cambridge, w jej siedzibie, w terminie uzgodnionym między stronami.
 • możliwość przeprowadzenia w pomieszczeniach szkoły egzaminu ustnego FCE, CAE lub CPE dla kandydatów zarejestrowanych przez uczestnika programu. Pozostałe części egzaminu będą zorganizowane na zasadach sesji otwartej.

O Partnerach Programu Addvantage

Oficjalnymi Partnerami obecnej 9.edycji Programu Addvantage są Cambridge English Language Assessment i wydawnictwo Cambridge University Press.

Cambridge English Language Assessment tworzy wiodące na świecie certyfikaty dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli tego języka. Nasze egzaminy powstają w oparciu o profesjonalne badania naukowe i system zarządzania jakością. Działamy w ponad 130 krajach, gdzie egzaminujemy prawie 5 milionów kandydatów rocznie. Ponad 20,000 instytucji na całym świecie uznaje certyfikaty Cambridge English. 

Wydawnictwo Cambridge University Press jest znane z najwyższej klasy materiałów do nauki języka angielskiego, publikacji metodycznych przeznaczonych dla nauczycieli języków obcych oraz materiałów przygotowujących do wszystkich typów egzaminów Cambridge English. Cambridge University Press rozpoczęło swoją działalność w 1534 roku na mocy edyktu Letters Patent króla Henryka VIII i jest najstarszym wydawnictwem na świecie.

Dzięki współpracy specjalistów z Cambridge University Press oraz Cambridge English Language Assessment oferujemy nowoczesne i niezawodne publikacje sygnowane logo Cambridge English, które pomagają w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminach.

Cambridge University Press jest jedynym wydawnictwem, które ma prawo do publikowania autentycznych testów egzaminacyjnych przygotowanych przez Cambridge English Language Assessment.