Program Addvantage Member Scheme daje Tobie, Twoim studentom i nauczycielom dostęp do najwyższej jakości usług oraz atrakcyjnych benefitów. Dołącz do nas i ciesz się korzyściami płynącymi z partnerstwa z zaufaną i profesjonalną instytucją edukacyjną.

Czym jest Addvantage?

Addvantage jest programem partnerskim British Council dla szkół, centrów językowych, uczelni wyższych I firm  które każdego roku rejestrują kandydatów na egzaminy za naszym pośrednictwem. To nasz sposób podziękowania za współpracę i zaproszenie dla nowych partnerów.

Jak zostać uczestnikiem Addvantage?

Jeżeli reprezentujesz szkołę, uczelnię lub firmę i chcesz rejestrować u nas grupy kandydatów na egzaminy Cambridge English Qualifications i  IELTS, zapraszamy do Addvantage.

Rozpoczęcie rejestracji swoich studentów na egzaminy w British Council i dołączenie do programu Addvantage to nic trudnego. Przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji studentów i zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z egzaminami.  

  1. Szybko i łatwo zarejestruj swoich kandydatów na egzaminy, korzystając z naszego systemu do rejestracji grupowej Entrynet 
  2. Przyjmij wszelkie potrzebne na początku informacje i wsparcie  
  3. Zacznij korzystać z uczestnictwa w programie, w tym z logotypu członka Addvantage już od pierwszego dnia naszej współpracy partnerskiej
  4. Co roku rejestruj nowych kandydatów, aby przedłużyć swoje członkostwo.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat tego, jak wziąć udział w programie Addvantage i otrzymać egzemplarz naszej broszury w pełnej wersji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

addvantage@britishcouncil.pl  
T + 48 12 428 5937
M +48 662 237 380

Jak działa Addvantage?

Addvantage jest dostępny nie tylko dla naszych obecnych klientów, ale też dla szkół które chcą rozpocząć współpracę z nami lub nawiązać ją na nowo.

Na początek zapraszamy Cię do programu Addvantage Starter, który da Ci ramy i narzędzia marketingowe do rozpoczęcia współpracy z nami.

Po pierwszych rejestracjach trafisz do poziomu programu zależnego od liczby zarejestrowanych kandydatów. Wraz z upływem czasu i wzrostem liczby rejestrowanych kandydatów, korzyści ze współpracy z nami będzie przybywać, co będzie naszym podziękowaniem za współpracę z British Council.

Dołącz do nas i używaj logo Addvantage od pierwszego dnia naszej współpracy:

 

Dlaczego warto zostać naszym partnerem Addvantage?

Nasze dziedzictwo.

British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Budujemy życzliwą znajomość i zrozumienie pomiędzy ludźmi z Wielkiej Brytanii i innych krajów. W ten sposób wnosimy pozytywny wkład w Zjednoczonym Królestwie i krajach, z którymi współpracujemy — zmieniając życie ludzi poprzez tworzenie możliwości oraz budowanie więzi i zaufania.

Nasza praca w dziedzinie języka angielskiego ma na celu dostarczenie materiałów językowych wysokiej jakości każdemu kursantowi i nauczycielowi, który chce je otrzymać. W krajach rozwijających się i znajdujących się w fazie pokonfliktowej uczymy angielskiego i szkolimy nauczycieli za pośrednictwem radia, Internetu i telewizji. Organizujemy brytyjskie egzaminy dla ponad trzech milionów ludzi na całym świecie, pomagając im uzyskać dostęp do niezawodnych kwalifikacji wspierających ich perspektywy zawodowe i edukacyjne.

Nasze kompetencje.

Organizujemy egzaminy dla ponad 70 komisji egzaminacyjnych i instytucji edukacyjnych na całym świecie. Cieszymy się uznaniem dzięki rzetelności i profesjonalizmowi w świadczeniu wysokiej jakości usług egzaminacyjnych oraz nauczania i szkoleń w zakresie języka angielskiego. Nasz ekspercki poziom wiedzy i umiejętności w zarządzaniu egzaminami zapewnia, że odbywają się one w sposób w pełni bezpieczny, przejrzysty i zgodny z przepisami komisji egzaminacyjnej.  

Organizujemy całodniowe sesje egzaminacyjne, zarówno dla małych, jak i bardzo dużych grup kandydatów, w wielu terminach i lokalizacjach. Twoi studenci mogą przystąpić do egzaminu w nowoczesnym i komfortowym obiekcie. Możemy też zorganizować egzamin w Twojej szkole. Oferowane przez nas egzaminy są szeroko znane i uznawane przez szkoły, uczelnie i pracodawców w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy światowym liderem w organizacji testów komputerowych.

Twoja pewność.

Po zarejestrowaniu swoich studentów na egzaminy w British Council skorzystasz na współpracy z zaufaną i profesjonalną organizacją. Zależy nam na powodzeniu Twoich studentów zarówno na egzaminie, jak i w późniejszym życiu. Masz pewność, że wsłuchamy się w Twoje potrzeby w zakresie oceny i tak dopasujemy nasze usługi egzaminacyjne, by je zaspokoić. 

Nasi oddani egzaminatorzy będą z Tobą współpracować, aby zapewnić bezproblemowy przebieg procesu rejestracji na egzamin. W dniu egzaminu nasz wysoko wykwalifikowany i przyjazny personel dba o to, by każdy jego uczestnik odebrał go pozytywnie i uznał za sprawiedliwy. Zobowiązaliśmy się zapewnić bezpieczne i przyjazne środowisko dla dzieci i dorosłych uczestniczących w egzaminach. 

Twoja korzyść.

Jako uczestnik programu Addvantage otrzymasz atrakcyjny pakiet korzyści i rozszerzonych usług zgodnie z poziomem członkostwa wraz z naszym zobowiązaniem wobec Ciebie jako naszego partnera. Program Addvantage oferuje Twoim studentom i nauczycielom wsparcie i szkolenia w zakresie przygotowania do egzaminu. Przekazujemy rodzicom informacje i wskazówki dotyczące egzaminów oraz organizujemy imprezy i konkursy w celu zmotywowania Twoich studentów i świętowania ich sukcesów. Dzięki współpracy z nami masz dostęp do możliwości promocji swojej szkoły i rozwijania swojej sieci.

W programie Addvantage nie chodzi wyłącznie o egzaminy. Chodzi o pomaganie studentom, nauczycielom i szkołom w pełnym wykorzystaniu ich możliwości oraz całej oferty British Council począwszy od wysokiej jakości zasobów do nauki, nauczania i oceny języka angielskiego po rozwijanie kulturowych relacji z Wielką Brytanią. 

 

 

Jakie korzyści daje Addvantage?

Oprócz logotypu, szkoły otrzymują od nas:

• całoroczną opiekę koordynatora programu, który zawsze zaopatrzy szkołę w materiały informacyjne, ulotki, prezentacje i plakaty

• rabaty na egzaminy i możliwość przeprowadzania ich w szkole

• zestawy testów egzaminacyjnych z poprzednich lat

• dla kandydatów przystępujących do B2 First, B2 First for Schools i C1 Advanced – bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council LearnEnglish Exams 

• dla kandydatów przystępujących do IELTS – bezpłatny dostęp do kursu on-line Road to IELTS

• certyfikaty, plakaty, naklejki na drzwi potwierdzające współpracę

• zaproszenia na serię bezpłatnych seminariów i webinariów metodycznych

• inne, zmieniające się benefity ustalane w każdym roku szkolnym

 

Jakie korzyści daje Addvantage Premium?

Dodatkowo, wszystkie szkoły, które zarejestrują w danym roku szkolnym 31 kandydatów lub więcej, otrzymają:

• bogaty zestaw książek od oficjalnego sponsora programu – Cambridge Univeristy Press 

• dostęp do kursów metodycznych on-line i darmowe szkolenia metodyczne w szkole

• certyfikaty dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminów Cambridge Qualifications

• zniżki dla pracowników szkoły

• tablicę z logo programu Addvantage member

• możliwość uczestnictwa przedstawiciela British Council w uroczystości rozdania certyfikatów

• inne, ekskluzywne i zmieniające się benefity ustalane w każdym roku szkolnym  

 

O naszym partnerze egzaminacyjnym

British Council oferuje egzaminy w imieniu brytyjskich organizacji certyfikujących, organizacji zawodowych i uczelni w 95 krajach świata. Rozumiemy znaczenie utrzymania jakości, rzetelności i standardów kwalifikacji międzynarodowych oraz narzucamy proces oceny jakości i zgodności, by zapewnić najwyższe standardy organizacji egzaminów na wszystkich etapach. Nasz wysoko wykwalifikowany personel zapewnia doskonałą obsługę klienta w imieniu brytyjskich organów certyfikujących, z którymi współpracujemy, a nasza silna pasja do wspierania kursantów i nauczycieli jest widoczna w oferowanych przez nas usługach związanych z realizacją egzaminów.

Przykładem takiej kooperacji z brytyjskim organem certyfikującym jest nasza długofalowa współpraca z Cambridge Assessment English w zakresie ich egzaminów Cambridge English Qualifications. W skali globalnej British Council współpracuje z Cambridge Assessment English w 50 krajach w celu pomagania ludziom w nauce języka angielskiego i potwierdzania ich umiejętności przed światem. Egzaminy Cambridge English Qualifications stanowią odzwierciedlenie ścieżki nauczania języka angielskiego, krok po kroku. Obejmują szereg egzaminów, które motywują ludzi w każdym wieku, a także zdolności do nauki języka angielskiego i rozwijania praktycznych umiejętności w realnym świecie. Te kwalifikacje są uznawane przez ponad 20 000 organizacji na całym świecie. 

 

O oficjalnym sponsorze programu

Cambridge University Press jest jednym z czołowych wydawców publikacji do nauki języka angielskiego na świecie. Jego materiały są wykorzystywane przez ludzi niemal w każdym kraju na świecie do nauki oraz nauczania języka angielskiego.

Jedyne oficjalne materiały przygotowawcze do egzaminów
Cambridge University Press i Cambridge Assessment English połączyły swoje kompetencje w celu opracowania oficjalnych materiałów przygotowawczych do egzaminów kwalifikacyjnych i testów Cambridge. Wspólnymi siłami oba podmioty przygotowały szereg oficjalnych kursów, materiałów dodatkowych i przykładowych testów, by zapewnić kursantom i nauczycielom wszystko, czego potrzebują do skutecznego przygotowania się do egzaminów Cambridge English Qualifications i IELTS. Cambridge University Press jest jedynym wydawcą, który opracowuje oficjalne materiały przygotowawcze do egzaminów Cambridge.

Oficjalny sponsor programu partnerskiego Addvantage
Cambridge University Press współpracuje z British Council w ramach programu partnerskiego Addvantage, aby wesprzeć kursantów i nauczycieli poprzez zapewnienie informacji i wygodnego dostępu do oficjalnych materiałów przygotowujących do egzaminów oraz innych materiałów. Uczestnicy programu Addvantage otrzymują wyjątkowe oferty od księgarni Cambridge University Press oraz internetowe kursy opracowane przez ich ekspertów od rozwoju nauczycieli, które przedstawiają zasady oceny i nauczania na poziomach egzaminów Cambridge English Qualifications i IELTS.

 

Nasi klienci o nas

“Będąc szkołą językową bardzo cenimy sobie współpracę z British Council. Uczestnictwo w programie traktujemy jako wielki prestiż. British Council to instytucja wiarygodna, uznawana na świecie oraz jak dla nas dotychczas niezawodny partner jeżeli chodzi o współpracę z zakresu międzynarodowych egzaminów językowych.”

“Materiały, zwłaszcza w formie plakatów, bardzo przyciągają uwagę słuchaczy i gości. Podnoszą poziom zaufania do pracy szkoły. Informacja o egzaminach w formie ulotek to jedyne czasem źródło wiarygodnych informacji o znaczeniu egzaminów brytyjskich dla rozwoju kariery zawodowej młodego człowieka zwłaszcza w warunkach małej miejscowości.”