Program Partnerski Addvantage daje Tobie, Twoim studentom i nauczycielom dostęp do najwyższej jakości usług. Dołącz do nas i ciesz się korzyściami z partnerstwa z zaufaną i profesjonalną instytucją edukacyjną.

Czym jest Addvantage?

Addvantage jest programem partnerskim British Council dla szkół, centrów językowych, uczelni wyższych I firm  które każdego roku rejestrują kandydatów na egzaminy za naszym pośrednictwem. To nasz sposób podziękowania za współpracę i zaproszenie dla nowych partnerów.

Jak zostać uczestnikiem Addvantage?

Jeżeli reprezentujesz szkołę, uczelnię lub firmę i chcesz rejestrować u nas grupy kandydatów na egzaminy Cambridge Qualifications i  IELTS, zapraszamy do Addvantage.

Jak działa Addvantage?

Addvantage jest dostępny nie tylko dla naszych obecnych klientów, ale też dla szkół które chcą rozpocząć współpracę z nami lub nawiązać ją na nowo.

Na początek zapraszamy Cię do programu Addvantage Starter, który da Ci ramy i narzędzia marketingowe do rozpoczęcia współpracy z nami.

Po pierwszych rejestracjach trafisz do poziomu programu zależnego od liczby zarejestrowanych kandydatów. Wraz z upływem czasu i wzrostem liczby rejestrowanych kandydatów, korzyści ze współpracy z nami będzie przybywać, co będzie naszym podziękowaniem za współpracę z British Council.

Dołącz do nas i używaj logo Addvantage od pierwszego dnia naszej współpracy:

Jakie korzyści daje Addvantage?

Oprócz logotypu, szkoły otrzymują od nas:

• całoroczną opiekę koordynatora programu, który zawsze zaopatrzy szkołę w materiały informacyjne, ulotki, prezentacje i plakaty

• rabaty na egzaminy i możliwość przeprowadzania ich w szkole

• zestawy testów egzaminacyjnych z poprzednich lat

• dla kandydatów przystępujących do B2 First, B2 First for Schools i C1 Advanced – bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council LearnEnglish Exams 

• dla kandydatów przystępujących do IELTS – bezpłatny dostęp do kursu on-line Road to IELTS

• certyfikaty, plakaty, naklejki na drzwi potwierdzające współpracę

• zaproszenia na serię bezpłatnych seminariów i webinariów metodycznych

• inne, zmieniające się benefity ustalane w każdym roku szkolnym

Jakie korzyści daje Addvantage Premium?

Dodatkowo, wszystkie szkoły, które zarejestrują w danym roku szkolnym 30 kandydatów lub więcej, otrzymają:

• bogaty zestaw książek od partnera programu Addvantage

• dostęp do kursów metodycznych on-line i darmowe szkolenia metodyczne w szkole

• certyfikaty dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminów Cambridge Qualifications

• zniżki dla pracowników szkoły

• tablicę z logo programu Addvantage

• możliwość uczestnictwa przedstawiciela British Council w uroczystości rozdania certyfikatów

• inne, zmieniające się benefity ustalane w każdym roku szkolnym  

Jak przystąpić do Addvantage?

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji o tym, jak zostać uczestnikiem programu Addvantage, skontaktuj się z nami:

addvantage@britishcouncil.pl 
T +48 12 428 59 37
M + 48 662 237 380

Dlaczego warto zostać naszym partnerem Addvantage?

Nasze dziedzictwo.

Jesteśmy organizacją brytyjską o międzynarodowym zasięgu działania, której celem jest promowanie edukacji i wymiany kulturalnej.

Mamy ośrodki w ponad 100 krajach świata, gdzie prowadzimy programy rozwojowe, uczymy angielskiego i przeprowadzamy ponad milion egzaminów brytyjskich rocznie na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języka angielskiego i całą naszą wiedzą oraz doświadczeniem chcemy podzielić się z Wami.

Nasz profesjonalizm.

Ponad 70 najlepszych instytucji edukacyjnych i egzaminacyjnych powierzyło nam przeprowadzanie egzaminów za pośrednictwem naszej ogólnoświatowej sieci. Jesteśmy znani z naszej rzetelności w dostarczaniu wysokiej jakości usług egzaminacyjnych i językowych. Egzaminy, które oferujemy, są powszechnie znane i uznawane przez szkoły, uniwersytety i pracodawców w Polsce i na świecie.

Twoja pewność.

Rejestrując kandydatów w British Council odniesiesz korzyści ze współpracy z zaufaną i profesjonalną organizacją.  Nasz sposób zarządzania egzaminami powoduje, że nasze usługi są w 100% bezpieczne, przejrzyste i sprawiedliwe a doświadczenie ze współpracy z nami pozytywne.

Gwarantujemy usługi, które są przyjazne i dostępne dla wszystkich. Nasz personel jest przeszkolony w dziedzinie ochrony dzieci oraz standardów przeprowadzania egzaminów dla kandydatów, którzy mają specjalne potrzeby edukacyjne.

Jako uczestnik Addvantage będziesz mieć dostęp do usług i korzyści, które zapewnią Twoim uczniom sukcesy egzaminacyjne, zwiększą ich umiejętności, zapewnią lepsze możliwości rozwoju i wpłyną na ich przyszłość!

Twój zysk.

Otrzymasz od nas atrakcyjny pakiet świadczeń i usług zgodnie z poziomem uczestnictwa w programie oraz dostęp do naszej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania we współpracę z Tobą jako naszym partnerem.

Addvantage to nie tylko o egzaminy, to system mający pomóc szkołom, nauczycielom i uczniom osiągać szczyty ich możliwości dzięki współpracy z British Council.

O Partnerach Programu Addvantage

Oficjalnymi Partnerami Programu Addvantage są Cambridge Assessment English i wydawnictwo Cambridge University Press.

Cambridge Assessment English tworzy wiodące na świecie certyfikaty dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli tego języka. Nasze egzaminy powstają w oparciu o profesjonalne badania naukowe i system zarządzania jakością. Działamy w ponad 130 krajach, gdzie egzaminujemy prawie 5 milionów kandydatów rocznie. Ponad 20,000 instytucji na całym świecie uznaje certyfikaty Cambridge Qualifications. 

Wydawnictwo Cambridge University Press jest znane z najwyższej klasy materiałów do nauki języka angielskiego, publikacji metodycznych przeznaczonych dla nauczycieli języków obcych oraz materiałów przygotowujących do wszystkich typów egzaminów Cambridge Qualifications. Cambridge University Press rozpoczęło swoją działalność w 1534 roku na mocy edyktu Letters Patent króla Henryka VIII i jest najstarszym wydawnictwem na świecie.

Dzięki współpracy specjalistów z Cambridge University Press oraz Cambridge Assessment English oferujemy nowoczesne i niezawodne publikacje sygnowane logo Cambridge Assessment English, które pomagają w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminach.

Cambridge University Press jest jedynym wydawnictwem, które ma prawo do publikowania autentycznych testów egzaminacyjnych przygotowanych przez Cambridge Assessment English.

Nasi klienci o nas

“Będąc szkołą językową bardzo cenimy sobie współpracę z British Council. Uczestnictwo w programie traktujemy jako wielki prestiż. British Council to instytucja wiarygodna, uznawana na świecie oraz jak dla nas dotychczas niezawodny partner jeżeli chodzi o współpracę z zakresu międzynarodowych egzaminów językowych.”

“Materiały, zwłaszcza w formie plakatów, bardzo przyciągają uwagę słuchaczy i gości. Podnoszą poziom zaufania do pracy szkoły. Informacja o egzaminach w formie ulotek to jedyne czasem źródło wiarygodnych informacji o znaczeniu egzaminów brytyjskich dla rozwoju kariery zawodowej młodego człowieka zwłaszcza w warunkach małej miejscowości.”