New Horizons Studio+ 2017 in Wrocław
Date
Sobota 05 Sie 2017 do Wtorek 08 Sie 2017
Miejsce
Wrocław

Studio Nowe Horyzonty+ 2017 we Wrocławiu

Studio Nowe Horyzonty+ to cztery dni warsztatów i wykładów dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu filmowego. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie młodym profesjonalistom wiedzy na temat międzynarodowego rynku filmowego, a także pomoc w określeniu drogi kariery w Polsce i za granicą.

Tegoroczne Studio będzie się koncentrować na kluczowych tematach dotyczących komunikacji i promocji projektów i twórców. Uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty branżowe oraz rozwinąć swój projekt. Program ma też pomóc budować świadomość o potencjale projektu oraz wspólnych i indywidualnych celach zawodowych reżysera i producenta.

British Council jest partnerem projektu. W jego ramach będzie miał miejsce otwarty dla publiczności wykład eksperta branży filmowej z Wilekiej Brytanii Marka Lautmana z firmy Intermission Film, zatytułowany Film Trailers. Wykład odbędzie się 8 sierpnia o 14.00 w Arthotel we Wrocławiu (obowiązują zapisy http://kreatywna-europa.eu). Mark Lautman opowie o sztuce tworzenia zwiastunów filmowych.

Wykad jest częścią realizowanych przez British Council spotkań pod hasłem Creativity Talks w ramach znaczących festiwali i wydarzeń branżowych, dotyczących sektora kreatywnego. 

Tag icon
Filmy