Date
Wtorek 28 Lip 2020 -
13:30 do 15:00

28 lipca o godzine 13.30-15.00 CEST, projekt Europe Beyond Access zaprasza na wydarzenie online, w które poprowadzi Konrad Kurowski, kurator i producent Festiwalu Teatrów Tańca w Lublinie. Będzie to rozmowa z dwiema wybitnymi artystkami tańca: Claire Cunningham i Tanją Erhart.

Wydarzenie odbędzie się na Digital Exchange Facebook Group i może zainteresować tancerzy z niepełnosprawnością, producentów teatralnych, choreografów i aktorów, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat rozwijania kariery międzynarodowej i zdobycia większego uznania dla swoich artystycznych dokonań.

Jeśli jesteś artystą/artystką z niepełnosprawnością i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu zapisz się do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/europe.beyond.access/

Rozmowa odbędzie się w języku angielskim z polskimi napisami.

Claire i Tanja będą obecne i będzie można zadawać im pytania, więc zastanówcie się, czego chcielibyście się od nich nauczyć. Będziecie mogli zadawać pytania po polsku i Facebook je przetłumaczy na angielski. Więcej informacji na temat twórczości Claire Cunningham można znaleźć na jej stronie: https://www.clairecunningham.co.uk/productions/

Podcast z nagrania będzie udostępniony w przyszłości szerszej publiczności, więc śledźcie informacje na stronie Europe Beyond Access.

Projekt Europe Beyond Access jest realizowany w Polsce przez British Council Polska, Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Europe Beyond Access jest współfinansowany przez program Kreatywna Europa z funduszy Unii Europejskiej.