Young woman sitting on the couch with her computer, date on the picture is 17 October
Date
Sobota 17 Paź 2020 -
11:00 do 13:30

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów magisterskich za granicą? Czy chcesz mieć dostęp do stypendiów wartych łącznie 5,8 mln dolarów?

W takim razie zaznacz datę 17 października w swoim kalendarzu – wtedy właśnie targi QS Online Masters pojawią się na Twoim ekranie! 

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem studiów magisterskich lub doktoranckich za granicą, to wydarzenie jest specjalnie dla Ciebie. Najlepsze uniwersytety i szkoły biznesowe z całego świata zaprezentują swoje programy studiów, przedstawiając pełną ofertę od A do Z.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. To wspaniała okazja, aby zadać pytania osobom odpowiedzialnym za rekrutację na najlepsze uniwersytety świata.

Najważniejsze punkty wydarzenia:

  • Aplikuj o stypendium QS World Merit Scholarship - jego łączna wartość wynosi 5,8 miliona dolarów
  • Zapisz się na indywidualne spotkanie online z wybranymi przedstawicielami najlepszych uniwersytetów i szkół biznesowych
  • Dołącz do seminariów online oraz sesji informacyjnych

Szkoły i uniwersystety biorące udział w wydarzeniu:

NYU, UBC Sauder, IE, Politecnico di Milano, ESSEC, Rennes, Bocconi, Webster i wiele innych!

Bliżej daty wydarzenia, zespół QS skontaktuje się z Tobą, aby przejrzeć Twój profil i zaproponować Ci szkoły i programy, które najbardziej odpowiadają Twoim celom i ambicjom.

British Council chciałoby również zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w sesji dotyczącej testu IELTS i jego roli w procesie aplikacji.