European Language Label 2017
Date
Wtorek 20 Cze 2017
Miejsce
cała Polska

Ruszyła 16. edycja European Language Label, konkursu przeznaczonego dla instytucji i nauczycieli, którzy w dziedzinie nauki języków obcych szukają nowatorskich rozwiązań, tworzą własne materiały dydaktyczne, wychodzą poza program nauczania.

Zrealizowaliście ciekawy projekt językowy? Zgłoście się, a możecie zdobyć European Lanuage Label!

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej, przyznawany we wszystkich krajach UE. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. W Polsce przyznawany jest od 2001 roku.

Konkurs odbywa się już po raz szesnasty. Organizatorzy poszukują najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektów w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych. To szansa dla wszystkich nauczycieli i instytucji, realizujących oryginalne i twórcze projekty językowe, na zdobycie prestiżowego certyfikatu European Language Label. Tegoroczna edycja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ przyznana zostanie nagroda w kategorii specjalnej, związanej z obchodami 30-lecia programu Erasmus+. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wniosek i wysłać go do 20 czerwca 2017 r. Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.ell.org.pl

Tag icon
Teachers of English
Category icon
Teachers of English PL