Learn English, English for children ©

Mat Wright

Najbliższe warsztaty

Miesiąc Dzień Miasta
Wrzesień 28 Warszawa i Kraków

Czas trwania

Rejestracja: 9.30

Warsztaty: 10.00 do 13.30

Lokalizacje

Warszawa: British Council, Al. Jerozolimskie 59 
Kraków: British Council, Rynek Główny 6, Szara Kamienica

Sesje:

Sesja 1: Having English fun with Cambridge English: Young Learners tests

W czasie sesji omówimy testy Cambridge English: Young Learners Tests, pomysły na koncepcje lekcji skupione na przygotowaniu do tych testów i ćwiczenia, które możesz wykorzystać w czasie zajęć.

Sesja 2: CASPAR the friendly lesson

CASPAR to unikalny sposób na utrzymanie uwagi młodszych uczniów. Sesja przedstawi 6 kluczowych elementów, którymi powinny charakteryzować się lekcje dla najmłodszych.

Sesja 3: Assessment for Learning (AfL)

Pokażemy Wam, jak łatwo można zastosować AFL w czasie prowadzonych przez Was zajęć oraz wspólnie spróbujemy kliku ćwiczeń, które możecie od razu wcielić w plan lekcji.

Cena

Cena udziału w jednodniowym szkoleniu, składającym się z trzech sesji, to 120 zł.

Nauczycielom ze szkół uczestniczących w Programie Partnerskim Addvantage przysługuje 50% rabatu.

Informacje nt. sposobu płatności zostaną przesłane do zaintersowanych wraz z potwierdzeniem rejestracji na warsztaty.

Ważne: Nie będzie możliwym dokonanie płatności gotówką w dniu szkolenia.

Rejestracja

Aby wziąć udział w warsztatach z cyklu English Teachers’ Survival Toolkit, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego online.

Wszystkie otrzymane zgłoszenia potwierdzimy e-mailem. Wraz z potwierdzeniem rejestracji przesłane zostaną dokładne informacje na temat sposobu płatności za udział w warsztatach.

Na tydzień przed szkoleniem skontaktujemy się ze wszystkimi uczestnikami ponownie w celu potwierdzenia ich obecności oraz przekazania informacji o szkoleniu.

Zapisy na szkolenia kończą się na tydzień przed datą warsztatu.

Ważne!

Liczba miejsc na warsztatch jest ograniczona w związku z charakterem sesji szkoleniowych. 

British Council zastrzega sobie również prawo do ograniczenia liczby osób rejestrowanych przez jedną instytucję oraz do odwołania imprezy w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń.

Zwroty i rezygnacje z udziału

Masz prawo do odwołania swojego udziału w szkoleniu. Pamiętaj o tym, że:

1. Jeśli rezygnujesz ze swojego udziału na minimum 7 dni przed szkoleniem (przed zakończeniem terminu rejestracji) możesz się ubiegać o całkowity zwrot opłaty rejestracyjnej.

2. Jeśli swój udział odwołujesz w tygodniu poprzedzającym szkolenie (po zakończeniu rejestracji), masz prawo do zwrotu 50% opłaty rejestracyjnej

3. Jeśli nie uprzedzisz nas o tym, że nie bierzesz udziału w szkoleniu, nie będziesz mógł ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

4. Aby uzyskać zwrot, prosimy o wypełnienie formualrzu zwrotu i jego odesłanie (jako skan) na e-mail: teacher.training@britishcouncil.pl.