Twoi uczniowie często pytają Cię o kwalifikacje potrzebne do studiów zagranicznych po angielsku? Poszukujesz informacji o najlepszym dla nich teście z angielskiego?

Poznaj IELTS!

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. IELTS jest akceptowany przez ponad 11 000 instytucji w ponad 140 krajach, a rocznie zdaje go ponad 3 miliony osób na całym świecie.

Lekcja o IELTS w Twojej szkole

  1. Lekcja o IELTS przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych.
  2. Uczniowie biorący udział w lekcji powinni posługiwać się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (B1 – B2).
  3. Zajęcia odbywają się na platformie Zoom.
  4. W trybie nauczania stacjonarnego, sala, w której odbywa się lekcja, musi być wyposażona w komputer z podłączonym ekranem oraz głośnikami. W przypadku nauczania w trybie zdalnym, każdy uczeń powinien dysponować odpowiednim urządzeniem, na którym będzie mógł dołączyć do lekcji.
  5. Szkoła umawia się na termin, pisząc na adres: advantage@britishcouncil.pl
  6. Lekcje odbywają się zawsze w środy w godz. 9:00-13:00 oraz w piątki, w godz. 8:00 – 13:00, po wcześniejszym umówieniu terminu.
  7. Przed lekcją w trybie stacjonarnym, nauczyciel otrzyma na adres e-mail materiały, z prośbą o wydrukowanie ich i rozdanie uczniom przed rozpoczęciem zajęć. W trybie zdalnym materiały powinny zostać przesłane przez nauczyciela do uczniów drogą elektroniczną przed początkiem lekcji.
  8. Lekcja trwa 40 minut, prowadzona jest w języku polskim.

 Wszystkie lekcje prowadzą Piotr Pluskota oraz Bartosz Brzoza.

Zapraszamy! 

Zamów bezpłatną Lekcję o IELTS – napisz do nas na addvantage@britishcouncil.pl 

Piotr Pluskota

Piotr Pluskota jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge Qualifications i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia. 

Bartosz Brzoza

Konsultant edukacyjny i egzaminator w British Council Poland. Pracownik Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, gdzie między innymi redaguje czasopismo metodyczne "Języki Obce w Szkole". Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat dydaktyki języków obcych.