test IELTS egzaminatorka z kandydatką
Czy wiesz, co to jest test IELTS?
Date
Środa 04 Mar 2015 -
14:00 do 15:00
Miejsce
online

Zapraszamy nauczycieli na nasze bezpłatne webinarium „IELTS Test Overview". Nasz prezenter, Matt Byrski, omówi z uczestnikami strukturę testu IELTS oraz system oceniania w nim stosowany. Przedstawi także ogólne wskazówki dotyczące przygotowania uczniów do tego testu.

Webinarium będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Prowadzący: Matt Byrski

Matt Byrski to nauczyciel z 16-letnim stażem, pracujący w Centrum Nauczania Języka Angielskiego British Council w Warszawie, gdzie przygotowuje słuchaczy do testu IELTS. Poza Polską angielskiego uczył także w Australii, prowadząc kursy ELICOS (English Language Intensive Courses for Overseas Students) na Australian Institute for Commerce and Languages i Carrick Institute of Education w Sydney. Jest szczególnie zainteresowany metodyką CALL (nauka języków obcych wspomagana komputerem) i CLIL (zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe).

Webinarium – najczęściej zadawane pytania

Co to jest webinarium?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium.

Jak długo trwa webinarium?

Czas webinarium na ogół nie przekracza 60 minut.

Jak mogę wziąć udział w webinarium?

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz uprzednia rejestracja. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jak włączyć się w webinarium z mojego komputera? 

Nasze webinaria odbywają się w Internecie na platformie Adobe Connect. Nie jest konieczne instalowanie jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Przed webinarium, warto zapoznać się z platformą I przetestować szybkość swojego łącza internetowego:

sprawdź prędkość swojego łącza

zapoznaj się z platformą

Czy mogę rozmawiać z prowadzącymi?

W chwili obecnej nie jest możliwa rozmowa z prowadzącym. Pytania prowadzącym można w trakcie webinarium zadawać na czacie.

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Niestety, nie oferujemy certyfikatów uczestnictwa w webinariach.

Nadchodzące i nagrane webinaria

Dowiedz się więcej o naszych webinarach - sprawdź jakie planujemy w najbliższej przyszłości i obejrzyj te, które przeprowadzilismy do tej pory.

Inne możliwości doskonalenia dla nauczycieli

Category icon
Webinars - teachers