CENTRES information
CENTRES information
Date
Piątek 27 Wrz 2013 -
13:00 do 23:59
Miejsce
British Council, Warszawa

British Council i Polskie Stowarzyszenie Kreatywności zapraszają na spotkanie informacyjne organizowane w ramach projektu CENTRES - Kreatywność i Przedsiębiorczość w Szkołach, które odbędzie się 27 września 2013 w siedzibie British Council w Warszawie.

W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z celami projektu, a także zgłosić swoją chęć udziału. Rekrutacja trwa do 30 września 2013.

Projekt CENTRES ma na celu promocję sposobów rozwoju umiejętności poszukiwanych przez przedsiębiorstwa kreatywne na poziomie edukacji ponadpodstawowej przy bliskiej współpracy z biznesami kreatywnymi. Program CENTRES oparty jest na innowacyjnym podejściu pedagogicznym, polegającym na współpracy pomiędzy ludźmi kreatywnymi, przedsiębiorcami i uczniami, przy zastosowaniu przykładów wziętych z życia oraz mentoringu.

Projekt CENTRES jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej i koordynowany przez British Council Polska wraz z 9 partnerami z 8 państw członkowskich (Dania, Finlandia, Estonia, Litwa, Polska, Słowenia, Czechy, Wielka Brytania).

Na spotkanie w szczególności zapraszamy nauczycieli, trenerów zajęć edukacyjnych i przedsiębiorców kreatywnych.

Zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu prosimy wysyłać na adres:

psk@p-s-k.pl lub dorota.kulesza@p-s-k.pl