Dziewczyna zdaje egzamin
Date
Środa 15 Kwi 2015 -
16:00 do 17:00
Miejsce
Online

Webinarium przeznaczone jest dla nauczycieli przygotowujących swoich uczniów do popularnych egzaminów Cambridge English. Zarówno nauczyciele, jak i ich uczniowie, powinni zaznajomić się ze zmianami, które zostały to tych egzaminów wprowadzone z początkiem 2015 r. Nasza prowadząca, Małgorzata Malinowska, objaśni wszystkie nowości w FCE i CAE oraz zarekomenduje przydatne źródła i materiały. 

Webinar będzie przeprowadzony w języku angielskim

Prowadząca: Małgorzata Malinowska

Małgosia uczy języka angielskiego od 2002 roku. Posiada następujące kwalifikacje: certyfikaty CELTA i CELTAYL, dyplom DELTA, oraz tytuł magistra filologii angielskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach językowych w Polsce, Irlandii, Wietnamie i Portugalii. Od 2010 roku związana z British Council w Warszawie, gdzie oprócz nauczania zajmuje się prowadzeniem szkoleń metodycznych dla nauczycieli.

Webinarium – najczęściej zadawane pytania

Co to jest webinarium?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium.

Jak długo trwa webinarium?

Czas webinarium na ogół nie przekracza 60 minut.

Jak mogę wziąć udział w webinarium?

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz uprzednia rejestracja. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jak włączyć się w webinarium z mojego komputera? 

Nasze webinaria odbywają się w Internecie na platformie Adobe Connect. Nie jest konieczne instalowanie jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Przed webinarium, warto zapoznać się z platformą I przetestować szybkość swojego łącza internetowego:

sprawdź prędkość swojego łącza

zapoznaj się z platformą

Czy mogę rozmawiać z prowadzącymi?

W chwili obecnej nie jest możliwa rozmowa z prowadzącym. Pytania prowadzącym można w trakcie webinarium zadawać na czacie.

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Niestety, nie oferujemy certyfikatów uczestnictwa w webinariach.

Nadchodzące i nagrane webinaria

Dowiedz się więcej o naszych webinarach - sprawdź jakie planujemy w najbliższej przyszłości i obejrzyj te, które przeprowadzilismy do tej pory.

 

Category icon
Webinars - teachers