Współpracujemy z firmami, instytucjami rządowymi i edukacyjnymi od ponad 80 lat, oferując praktyczne i angażujące szkolenia oraz systemy oceny poziomu znajomości języka angielskiego. 

 

Pomagamy organizacjom korzystać ze szkoleń, by osiągały sukces

Tworząc oraz prowadząc kursy języka angielskiego, szkolenia ze skutecznej komunikacji, a także system oceny, współpracujemy z wybranymi światowymi organizacjami. Nasze elastyczne szkolenia i kursy prowadzone są stacjonarnie lub online przez wykwalifikowanych ekspertów.

Nasze kursy są odpowiednie dla specjalistów zajmujących różne stanowiska i znajdujących się na różnych etapach swojej kariery oraz dla studentów, absolwentów, nauczycieli i kadry zarządzającej.

Stwórz swój program

Krok 1 - Konsultacja: wspólnie określimy braki w umiejętnościach oraz cele nauczania dla Twojej organizacji. Konsultacja odbywa się w języku angielskim lub, jeśli to możliwe, w Twoim preferowanym języku.

Krok 2 - Projekt: stworzymy dostosowane do indywidualnych potrzeb programy nauczania z odpowiednim szkoleniem w pełnym zanurzeniu w języku dla Twoich pracowników.

Krok 3 - Wykonanie: nasi doświadczeni trenerzy przeprowadzą kurs w wybranym przez Ciebie czasie i w sposób, który najbardziej Ci odpowiada (zajęcia stacjonarne, w trybie mieszanym lub online).

Krok 4 - Ocena: pomożemy Ci w przygotowaniu raportów dotyczących oceny postępu pracowników, wpływu szkolenia i zwrotu z inwestycji (ROI), za pomocą naszych systemów oceny, paneli i raportów.

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Nasze kursy języka angielskiego i szkolenia dla firm

Dołącz do ponad 80 milionów uczestników na całym świecie, aby zobaczyć postępy pracowników oraz stosowanie nowych umiejętności w miejscu pracy. Wszystkie nasze kursy szkoleniowe, zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami, obejmują:

  • możliwość nauki w trybie stacjonarnym, online lub mieszanym
  • szkolenie skupiające się na konkretnych umiejętnościach istotnych w miejscu pracy
  • narzędzia służące śledzeniu wpływu oraz ROI.

Nasze rozwiązania z zakresu szkoleń:

  • Szkolenie z zakresu komunikacji: oferujemy szereg kursów skierowanych na poprawę umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie. Współpracujemy, by stworzyć ukierunkowany program nauki zgodny z celami Twojej organizacji i podnieść produktywność.
  • Angielski online: uczniowie na wszystkich poziomach mogą wybierać spośród ćwiczeń do samodzielnej nauki i zajęć online na żywo, dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu na świecie.
  • Angielski stacjonarnie: buduj pewność siebie oraz możliwości w swoich zespołach z kursem pełnego zanurzenia w języku. Kurs może być prowadzony w naszych centrach nauczania, Twoim biurze czy miejscu, które wybierzesz, o odpowiedniej dla Ciebie porze. Współpracujemy przy określeniu poziomu znajomości języka angielskiego wśród Twoich pracowników i stworzeniu odpowiednich dla nich ścieżek nauczania.

Dowiedz się więcej (po angielsku) o naszych kursach języka angielskiego i szkoleniach z komunikacji.

Testy i ocena znajomości angielskiego

Nasze elastyczne rozwiązania technologiczne pomagają klientom w ocenie poziomu znajomości angielskiego w rekrutacji, utrzymaniu pracowników z odpowiednimi umiejętnościami, wspieraniu studentów w uzyskaniu dostępu do instytucji na całym świecie. Pomagamy również przedsiębiorstwom w podejmowaniu decyzji dotyczących szkoleń.

Dowiedz się więcej (po angielsku) o rozwiązaniach z zakresu testowania i oceny poziomu znajomości angielskiego.