Współpraca British Council z przedsiębiorstwami i instytucjami edukacyjnymi oraz rządowymi istnieje od ponad 80 lat, zapewniając praktyczne i zachęcające rozwiązania do realizacji szkoleń oraz dokonywania oceny pracowniczej.

 

Poprawa umiejętności komunikacyjnych pracowników

Niezrównane osiągnięcia z ponad 80 lat współpracy z korporacjami, placówkami rządowymi i edukacyjnymi w ponad 80 krajach w celu rozwijania znajomości języka angielskiego i umiejętności komunikacyjnych. 

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć skuteczne produkty edukacyjne, o zachęcającym i pozytywnie oddziałującym charakterze, przeznaczone dla profesjonalistów na wszystkich stanowiskach, niezależnie od branży i na wszelkich etapach kariery. Nasze oferta przeznaczona jest także dla studentów, absolwentów i naukowców.

Zapewniamy sukces i przejmujemy na siebie ciężar związany z projektowaniem, a także wdrażaniem programu szkoleń, wspierając tym samym pracowników działów szkoleń i rozwoju, a także menedżerów w naszym 4 -etapowym procesie implementacji.

Corporate English Solutions, image

Stwórz program dopasowany do indywidualnych potrzeb

Krok 1 - Konsultacja: Identyfikujemy luki w umiejętnościach i cele rozwojowe, niezbędne w Twojej organizacji.

Krok 2 - Projekt: Tworzymy spersonalizowane, jednocześnie elastyczne rozwiązania, o adekwatnych do Twoich potrzeb treściach wraz ze zintegrowaną oceną.

Krok 3 - Realizacja: Nasi doświadczeni trenerzy angażują Twoje zespoły, rozwijają pożądane umiejętności, zapewniające rozwój i osiąganie określonych rezultatów.

Krok 4 - Ocena: Śledzimy postępy, tworzymy dedykowane raporty, mierzymy zwrot z inwestycji i pomagamy w przekazywaniu informacji o sukcesach zainteresowanym stronom.

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Nasze rozwiązania szkoleniowe z zakresu języka angielskiego i profesjonalnej komunikacji

Dołącz do ponad 80 milionów uczących się osób na całym świecie, aby zobaczyć szybkie wyniki i osiągniecia, niezbędne w miejscu pracy. W skład naszych programów wchodzą:

  • rozwiązania stacjonarne, online i lub hybrydowe
  • ukierunkowany, odpowiedni rozwój umiejętności, niezbędnych w życiu zawodowym
  • narzędzia służące mierzeniu postępów oraz stopy zwrotu z inwestycji.

Nasze rozwiązania:

Profesjonalne umiejętności komunikacyjne: Zwiększ zaangażowanie, produktywność i wydajność poprzez skuteczniejszą komunikację werbalną i pisemną. Każdy moduł służy do rozwoju dobrze zdefiniowanej kompetencji komunikacyjnej, dostosowanej do potrzeb Twojej organizacji.

Umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim: Zapewnij swoim pracownikom możliwość komunikowania się z poczuciem większej pewności siebie oraz w sposób bardziej skuteczny w miejscu pracy i sytuacjach towarzyskich. Interesujące sesje są realizowane samodzielnie lub prowadzone przez trenera celem osiągania maksymalnych postępów.

Ocena: Egzaminy, oceny i uznawane na całym świecie certyfikaty, które wyznaczają standardy, śledzą postępy i pokazują osiągnięcia.

Pakiet szkoleniowy online

Kompleksowe rozwiązanie do rozwoju umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim i profesjonalną komunikacją. Pulpity nawigacyjne i ukierunkowane informacje zwrotne ułatwiają przekazywanie informacji zwrotnej i korzyści. Kursy są wyselekcjonowane w celu zaspokojenia Twoich potrzeb w zakresie:

Nauka własna: Nauka realizowana w sposób wygodny, dostosowane do poziomu, przystępna cenowo, w celu ugruntowania umiejętności posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach towarzyskich i w miejscu pracy.

Język angielski w miejscu pracy: Nauka z możliwością ustawienia poziomu, przystępna cenowo, urozmaicona, łącząca elastyczny tryb pracy samodzielnej z kontaktem bezpośrednim i oceną uzyskiwania w trakcie sesji prowadzonych przez trenera.

Język angielski w sytuacjach towarzyskich: Zachęcające, interaktywne programy nauki języka angielskiego na potrzeby sytuacji towarzyskich i zawodowych, połączone z najwyższej jakości ćwiczeniami online i informacją zwrotną.

Profesjonalne umiejętności komunikacyjne: dostosowany do potrzeb rozwojowych pracownika, rozwój umiejętności komunikacyjnych zarówno w mowie, jak i w piśmie 

IELTS Coach: Intensywne szkolenie w zakresie posługiwania się językiem angielskim, aby pomóc Twojemu zespołowi osiągnąć wysokie wyniki międzynarodowego testu IELTS.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązań edukacyjnych online.

Ocena i certyfikacja

Umożliwia skuteczną rekrutację pracowników, sprawdzanie ich umiejętności i mierzenie postępów oraz wspieranie w rozwoju w międzynarodowych instytucjach.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach do testowania i oceny.